Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos babanak babapiskota?

8honapos babanak babapiskota?

Figyelt kérdés
Adni adnek neki, csak felek hogy leharapja es megfullad tole. Ti mertetek adni ennyi idos babanak? Foga nincs mèg
2018. júl. 15. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
A babapiskóta nem babáknak való. :D
2018. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi...szopogatni fogja(mivel nincs foga,nem tud harapni😄😄😄)!!Csak semmi pánik
2018. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Én azért nem adok, mert egészségtelen, amúgy ha kiflit, kenyeret, babakekszet tud enni akkor a babapiskotát is meg tudja.
2018. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
10 honaposan adtam eloszor.
2018. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Én ilyen túlcukrozott dolgokat nem adnék ilyen kicsi gyereknek. De legrosszabb esetben hasmenést vagy cukorbetegséget kaphat.
2018. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Adni adtam volna, de a fiamnak későn alakult ki az öklendező ösztöne és későn tanulta meg, hogy kell rágni és mekkora az a falat amit biztonsággal meg tud enni.

Szóval nem, ő ekkor nem kapott, mert a torkából kellett kiszednem mindig. És mindig nagy darabokat harapott le (fog nélkül). Még a pufival és a kenyér héjjal is. Ezért jegeltem a dolgot és 1 évesen tértünk rá vissza, mikor már rágott.


De ha a te gyereked ki tudja öklendezni vagy ki tudja köpni a túl nagy falatokat, akkor valószínű semmi baja nem lesz tőle.

2018. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Blw-zunk, de a bolti baba piskóta és hasonlók cukor tartalma miatt szetintem nem valók egy 8 honaposnak. Maga az állagaval nincs problémám, ennyi idősen evett pl házi babasütit és egy csomó mindent.


Az inyukkel amúgy sok baba tud harapni, de többen vannak akik csak csocsalnak, szopogatnak.

2018. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Egyáltalán nem. Amit tévesen (!) annak hívnak, az a savoyardi nevű cukros keksz tiramisuhoz. Az meg nem gyereknek való.
2018. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem adtam a cukor és tojás miatt. Bulátát viszont már igen és imadta.
2018. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Az allagat tekintve attol fugg, purevel kezdtetek-e a hozzataplalast, vagy blw-ztek. Ha elobbi, akkor eloszor ennel puhabb darabos etelt adnek (pl. parolt alma, parolt repa, edesburgonya), es ha azt gond nelkul eszi, akkor mehetne ez is. Osszetetelet tekintve en nem adtam ennyi idosen sema tojas, sem a tul sok cukor miatt. 1 kis falattol nem hinnem, hogy baja lenne, de nagy mennyisegben vagy rendszeresen nem adnek.
2018. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!