Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csecsemőhalálnak az egyik...

A csecsemőhalálnak az egyik oka a tulfűtött szoba/ tulöltöztetés. De ha az én babám a meleget szereti és csak abban tud aludni?

Figyelt kérdés
Ha 20 fok körül van akkor nem tud aludni, folyton felébred, csak ha kellmes meleg a szoba, kb25 fokos. Hozzáteszem én is fázos vagyok (vele alszok) és én is jol érzem magam a melegbe pedig tudom hogy nem egészséges de ha hüvösebb van fázok. Mi a véleményetek? Ti mit csinálnátok a helyembe ha tudátok hogy ezt szereti de "nem jo" neki?
2008. nov. 1. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
25 fokban sem lesz semmi baja, és ha használsz légzésfigyelőt, semmibaj nem lehet!
2008. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsijeim is a meleget szeretik velem együtt, mint a kiscicák. A mi hálónkban 25 fok van éjjel, én is a babával alszom a kiságya az enyém mellett van.

Arra mindig ügyelek hogy a kispokróca ne kerüljön a derekánál feljebb ( a baba oldalánál kicsit alányomom, így nem tudja a fejére húzni ). A házban bennt abszolult nincs dohányzás ( a férjem dohányzik )ami sokkal veszélyesebb mint a meleg.

A nagyobbik fiam is mindig jól be volt bugyolálva mert ő is azt szerette és sose volt semmi gondunk. A kicsi is a meleget szereti, engem megnyugtat hogy mellettem alszik, minden szusszanását hallom, szerintem nálatok sincsen semmi baj, ha így szeretitek.


Boldog babázást, és jó meleg kukckót kívánok!

2008. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
légzésfigyelőnk van és én is vele alszom. köszi a megnyugtató válaszokat!
2008. nov. 1. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi panelben lakunk és bizony tetszik, nem tetszik itt mindig 25 fok van. Már megszoktuk mióta itt vagyunk, de előtte, máshol a 19-20 fok volt a megszokott. A bébink ide született és mivel ehhez szokott nem zavarja, ő így érzi jól magát. Szerintem sok kisbaba nő fel ilyen melegben. Ne aggódj, ettől nem lesz semmi baja...
2008. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!