Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A joghurtot, kefírt, túrót is...

A joghurtot, kefírt, túrót is kanalanként kell kóstoltatni és bevezetni?

Figyelt kérdés

Most akarom elkezdeni uzsira 8 hós babámnak, de nem tudom, hogy lehet egy egyből a tápszer helyett adni vagy kicsit+tápszer és folyamatosan átállni, mint a gyüminél és főzeléknél volt.

(A kefírhez is keverhetek gyümit vagy az nem illik hozzá? Én nem eszem, nem szeretm.)


2010. jún. 18. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is 8 hós, de nála ez a kóstoltatás soha nem működött. Ha valami ízlett neki, akkor addig kellett adnom neki, amíg ette...

Enyém reggel és este kap tápszert, és napközben más dolgokat, mármint normál esetben, mert amióta volt a kánikula, kb semmit nem eszik meg, csak falatokat mindenből.

De úgy tudom, joghurttal kell kezdeni, utána jöhet a túró, kefírt én még nem adtam, gyümölcsöt túróval kikeverve azt szereti nagyon:-)

2010. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sem ment soha a kóstoltatás.Ha ízlett neki,addig adtam,amíg kérte.
2010. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En azt tanacsolnam, hogy gyumihez keverd neki. Biztos megeszi, hisz nagyon finom.

1 eves kisfiu anyukaja

2010. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha nem kstoltattam egyik babámmal sem.Ha ízlett nekik megették,ha nem akkor otthagyták.

Kefírt egyiknek sem adtam,mert én nem szeretem,de gyümivel lehet,hogy elviselhetőbb.

2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!