Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, ha a babám...

Normális dolog, ha a babám hőmérséklete 38,6 fok, de a bucija mégis forró?

Figyelt kérdés

Fogzás miatti lázban szenved 1 éves fiam 1.5 napja.

Ma egész nap 40 körüli volt a tesrhője, hűtőfűrdőztünk többször is, vizes törülközőbe is belecsavartuk, kapja felváltva a Nurophen kúpot ill. szirupot.

A hőmérő szerint (popsiban) ment le a láza valamennyit, de a feje mégis tűz forró. Ez miért van?

Aggódnom kellene?


2010. jún. 18. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
38.6-ot irtál,jó hogy forró a bucija.
2010. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38,6 elég magas, persze, hogy forró a bucija.
2010. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon magas láz ahhoz hogy a foga legyen.Legalábbis nekünk a dokink azt mondta hogy a fogzás az kb 38fok körüli és nem 40fokos lázzal jár.

Mindenképp elvinném dokihoz!

2010. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a láz már nem a fogzástól lehet.40 fokos láz az nagyon sok..lehet,hogy a három napos lázban szenved,ha egyéb más tünete nincs!
2010. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy popsiban mérve (0.5 fok levonva) alacsonyabb a hője, mintha a homlokán nézem lázmérős csíkkal.

Nagyon aggódok!

Félek az éjszakától.

És nem tudjuk levinni a lázát, max. fél óra, és újra magas.

2010. jún. 18. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy kivinném az ügyeleetre, vagy legalább felhívnám őket! A lázmérős csík pedig nagyon pontatlan, csakis a fenekében mért adatot nézd. Éjszakára amúgy mindig fentebb is megy, ezért ha nem tudjátok levinni, szerintem nézesd meg tényleg egy orvossal! És! Itasd, itasd, itasd!
2010. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Szerintem sem a foga egyébként
2010. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a foga, hanem vmi betegség. Az én kisfiam egyszer volt eddig beteg, de "csak" 38 volt a láza. Én is azt hittem, hogy a foga, de a védőnő azt mondta hogy a fog max hőemelkedést okoz, menjünk ügyeletre. Elmentünk, és igaza is lett, piros volt a torka a babámnak nagyon.
2010. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!