Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova menjünk nyaralni a...

Hova menjünk nyaralni a Balaton déli partján (két gyerek)?

Figyelt kérdés
Nem tudunk dönteni, annyi lehetőség van. 20 és 4 hónapos gyerekkel mennénk a déli partra. Nagy kirándulók vagyunk így olyan helyet keresnénk ahol sokat lehet város és látványosságokat nézni. De a gyerekeknek megfelelő partrész is van a pihenő napokra. Tapasztalatokat várok elsősorban, ha van szállással együtt (apartman).
2010. jún. 18. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Siófokra megyünk! Szerintem az a legjobb a déli parton.És ott valóban van mit nézni:)! Meg hajókázás stb..Vannak nem túl drága szállások 3500-4500 / fő /éj.Gyerekeknek ált.nem számítanak fel pénzt!
2010. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20 és 4 hónapossal látványosságokat nézegetni nem lehet nagy élmény.Szerinted ez jó ötlet?A 20 hónapos gondolom sokat pancsolna, homokozna, a kicsi pedig szinte semmit nem tud még élvezni.Mindegy neki hol vagytok.
2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi Siófokra megyünk 20 hónapos lánykánkkal,apartmant béreltünk itt: [link]

Viszonylag "olcsó",és sok helyre el tudunk menni kirándulni,hajókázni! Szeretjük Zamárdit onnan át Tihanyba!

2010. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre "lejjebb"gyertek: Balatonboglár, Fonyód, Balatonfenyves, Balatonmáriafürdő. Viszonylag olcsón találnátok kiadó nyaralókat vagy apartanokat és sekély, jó strandok vannak erre.
2010. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem én is a Siotravel szállásajánlatait. Hát el voltam kissé ájulva az árakon. Mi is adunk ki nyaralót (és ez nem reklám) de az utazási irodák sokat rátesznek, én nincs így sem biztosíték, hogy minden jól sül el a szálláson. Én azt javasolnám, hogy ha szeretnétek nyaralót bérelni menj fel az Expressz.hu belföldi út és szálláshely oldalára, ott annyit találsz, hogy csak tudj válogatni, és jóval olcsóbban.Egyébként, Siófok, Balatonlelle, Balatonboglár jó helyek.
2010. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Balatonlelle!! Mi évek óta oda járunk, homokos part, a víz kicsi, gyerekeknek (nekünk is) isteni hely. Apartmant tudok ajánlani, bianka apartman. Ha beírod a keresőbe megtalálod!
2010. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a Siotravel-nál 8000ft/nap bérelünk apartmant 3 személyre! Vannak ennél drágábbak is!
2010. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én siófoki vagyok, de inkább Balatonlellét ajánlom, mert ott van homokos partrész, és azt nagyon szeretik a gyerekek. Viszont nincs messze siófok onnan, és ide is átjöhettek várost nézni.
2010. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Még nem volt időnk az ajánlott oldalakat, helyeket megnézni, de az biztos hogy ezek közül fogunk választani. Igen: sekély víz és homokos part az első. Amúgy nem múzeumba akarunk menni, hanem sétálni, nézelődni. És azt hogy szabadon jöhet-mehet a gyerek nagyon élvezi.Egy három utcából álló településen mit élvezzen. Azért nem adok ki ennyi pénzt. és egy hét egy kicsi településen pénzpazarlás.
2010. jún. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!