Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki gyogyszertári...

Használ valaki gyogyszertári termékeket baba ápolásra?

Figyelt kérdés

Popsi krém, fürdetö, testápolo

Mennyibe kerül?

Jobb mint a jhonnson termékek?


2018. júl. 23. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Popsikrémet használtunk addig,amíg rendszeresen kellett krémezni minden pelenkázáskor.Teljesen meg voltam vele elégedve,ritkán pirosodott ki. Ha mégis,akkor sudocremet használtunk.Egy ideig fürdetőt is hasznaltuk,nem volt vele probléma,de nem szerettem,hogy nehéz volt eloszlatni.Testápolót nem,helyette babaolajat használtunk.Abból Babydream-et.Én a Jhonson termékeket messziről kerültem.Csak a hírük nagy,de elég csúnya bőrirritációt okoznak.
2018. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A johnnson termékeknél minden jobb, ha utána nézel alaposan, azok a legsz.rabbak!!!


Ki kell tapasztalni mi a jó a babának. Nálunk: gyógyszertári fürdető, popsi krémből sudocream, apró karcolásokra bephanten, testápoló avene baby.

2018. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a johnson-nak nagyon rossz a híre, annál jobb a gyógyszertári is, mi biola popsikrémet, cot one törlőkendőt és alverde baby fürdetőt használunk, ezekkel elégedettek vagyunk.
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit sem hasznaltam gyogszertaribol, de a johnsonsnal jobbak ezerrel.


Popsikremet ritkán használok, ha kell akkor sudicream, ha esetleg az sem elég akkor lanolin.


Testapolonak sheavajat vagy laroche posey termeket


Furdetobek szinten a laroche posey furdetot hadznalok.


Amit az orvos felír nem drága megvettük mi is, csak nem került használatra pár száz forintos tétel.

2018. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A johnsonnál bármi jobb, ahogy írták is!

Popsikrém nem vált be, fürdetőt muszáj mert ekcémás a bőre. La roche szárította, uriagetől viszketett, eucerin sem volt jó. Maradt a gyógyszertári.

Testápolót most fogom tesztelni amit bőrgyógyász írt, szerinte ezek annyival tudnak többet, hogy nincsenek tele avasodásgátlóval mint a bolti. Eddig uriaget használtunk, egész jó volt.

Másik lányomnak a la roche bevált.

2018. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!