Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hetesen baj ha nem gagyog...

13 hetesen baj ha nem gagyog a babám?

Figyelt kérdés

13 hetes a kislányom. Eddig 6 hetes kora óta gagyog. De mióta elkezdett a hátárol átfordulni meg a játékokat megfogni azóta nem gagyog csak nagyon ritkán. Ez kb 2 hete van. Mosolyog sokat. Idegenektől kicsit fél.

Van okom aggódni?


2018. júl. 26. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi okod aggódni, később is lesz olyan hogy épp a beszédfejlődés jobban beindul és közben a mozgásfejlődés kicsit lelassul és fordítva.
2018. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Minden új mozgásnál leáll kicsit a beszédfejlődés. A kislányom kb egy hónapig szinte semmit nem “beszélt”, mert ahogy elkezdett kúszni, 6 nap múlva már mászott, aztán egy hétre rá felült. Most üldögél 2 hete, mászik ezerrel és most kezd újra gagyarászni. 😊
2018. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első írja. Ráadásul szerintem nagyon gyorsan fejlődik a babád, hisz ha már ilyen korán gagyogott, plusz 13 hetesen átfordul, az nagyon klassz. Legalábbis az én lányom sokkal később fordult. Semmi gond nincs vele, sőt. Minden jót nektek
2018. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nálunk ugyanez volt.Most, hogy túl van a zöme mozgasfejlodesen újra folyamatosan mondja a maga nyelvén és megvolt az első szó is.
2018. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megnyugodtam. Van 2 nahyobb gyerkőcöm de náluk már nem tidom hogy volt. :)
2018. júl. 26. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen,szerintem aggodj,hisz ezert vallaltal gyereket nem,hogy vegigaggodd az egeszet minden sza*rságon
2018. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
normális, és bármelyik percben beindulhat a gagyogás, azután meg be nem áll a szája :)
2018. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!