Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiányolni fogja az apját?...

Hiányolni fogja az apját? Hosszú lesz neki?

Figyelt kérdés

Tíz hós a gyerekünk. A férjem egy hétig munka miatt nem lesz itthon. Ez egyedülálló alkalom.

A baba viszont születésétől imádja az apját. Ő a mindene. Hogy fog reagálni a hét letelte után? Maradhat minden a régiben?



2018. júl. 27. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 nap volt a legtöbb eddig. Nagyon örült neki a kislányunk, amikor hazajött, másnap picit jobban bújt hozzá, mint amúgy. Inkább az volt nehéz, amikor már felfogta, hogy nincs itthon, pl este a fürdetés az ő programjuk, de akkor csak én voltam. Vagy a reggeli peluscsere és reggelizés is közös nekik, akkor is szomorkás volt, hogy én mentem. Maradandó baj nem lesz, max picit nyafkább lesz a héten, ne aggódjatok ezen!
2018. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk egyetem miatt kéthetente, havonta kb 4-5 nap egyhuzamban, amit ki kell bírni. Nyugtalanul alszik, nyűgösebb, láthatóan hiányzik neki az apja, pedig ő még csak most lesz 10 hós, vagyis születésétől fennáll ez a helyzet. Már előre tartok a következő félévtől, főleg az ilyen téren zavartalan nyár után, de szerencsére ez lesz az utolsó.

Mondanám, hogy videóchat segíthet, de pl az én fiamat csak az érdekli, hogy elcsaklizhassa a telefont vagy üthessse a billentyűzetet, mikor rájön, hogy nem fog sikerülni ott is hagyja az egészet.

Egy hetet ki lehet bliccelni, ismerek olyat, aki 3 hónapos gyerek mellől ment afgánba, talán karácsonyra vagy a születésnapjára hazaér. Na ott már biztos lesznek törések.

2018. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hiányozni fog neki, de az élet attól még nem tud megállni. Talán ilyenkor az is sokat segít, ha te is elmész mondjuk szüleidhez, mert akkor oda nem jött apa.


Az enyém 3-4 hónaposan is keresett már, mert megszokta, hogy reggelente én pelenkáztam és segítettem és miután változott a reggeli menet, korán jöttem dolgozni, mesélte párom, hogy fiam pár napig minden reggel fél percenként ellökte magát a ciciről és nagyban leste az ajtót, hogy mikor jövök be. Pár nap alatt abbamaradt, rossz érzés, de attól még muszáj dolgozni menni.

2018. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!