Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba olajjal kilehet törölni...

Baba olajjal kilehet törölni a popsikrémet a puniból? Törlőkendőt nem használunk, vagy gyógyszertári olaj kell hozzá? Azt olvastam hogy azzal könnyel kilehet pucolni, de azt nem írták milyen olaj, vagy inkább ezzel ne?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Babaolajjal semmiképpen sem,az nem való nyálkahártyára!Simán zsepivel töröld ki a nagyját,de inkább csak a hüvely bejáratánál.
2018. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Langyos vizes vatta.
2018. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Én fözök kamillát és azzal szoktam át törölgetni mert mindig piros 1 kicsit ott neki.
2018. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kamillát sem ajánlják, szárít(hat). Előbb utóbb kakis is lesz neki ott is, ha nem használsz popsitörlőt, akkor langyos vizes textilpelus (vagy amivel tisztítod neki egyébként is.) Semmi mással nem tisztítanám neki (se olaj se semmi.)
2018. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit használsz törlőkendő helyett?
2018. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A krémet a langyos vízes vatta nem szedi ki, kell a krém mert pelenkadermatitisze van
2018. júl. 30. 22:47
 7/8 A kérdező kommentje:
olajos popsitörlőkendő?
2018. júl. 30. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvileg oda kell figyelni, hogy a popsikrém ne menjen bele

Nekünk javasolták, hogy popsitörlővel se.

Sima langyos vizes textilpelenkával, vagy alulról megmosdatva.


Papírzsepivel ne ( 1 oka van amiért ezt írom, dolgoztam papírfeldolgozóban.. Azért az annyira nem higiénikus, hogy csecsemő nemiszervét törölgessük vele.)

2018. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!