Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz az avent fluores...

Tényleg rossz az avent fluoreszkalos cumija? Csak negat olvastam rola.

Figyelt kérdés

Most rendeltem pont mert azt gondoltam milyen jo sotetben vilagit.

De most meg olvasom rola hogy 2 percig tartott nem vilagit csak a fogantyu..


2018. aug. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél MAM nightot, egész éjjel világít, életmentő volt sokszor mikor ágy mögé esik be éjjel, vagy más lehetetlennek tűnő helyre.
2018. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már megrendeltem az aventet

nem tudok visszamondani :(

Amugy igen pont mamot neztem

2018. aug. 1. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk csak Mam volt, minden mást kiköptek. :) Azok még hajnalban is megtalálhatók.

Ha nincs még meg a baba, ne vásárolj be egy csomó cumit, mert nem feltétlenül egyezik az ő véleménye a tiéddel a cumikról. :))

2018. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy megvetted még nem biztos hogy el is fogadja (vagy a MAM-ot). A lányomnak kb. 5-féle cumit vettünk és abból egyetlen egyet (Avent Soothie) hajlandó elfogadni, a többi a MAM-tól kezdve a más típusú Aventig kivétel nélkül repül egy fintorgó arc kíséretében.
2018. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nalunk sajna csak Avent johet szoba, vagy 5 fele cumit probaltunk. Mindent kikőp, nekunk vilagit egesz ejszaka, igaz egy ido utan csak a foganytú. De jól látható így is.
2018. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Nuk éjszakai is sokáig bírja
2018. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk is a Mam cumit szereti, de van avent foszforeszkalos is. Nem annyira erős a fénye, mint a Mam cuminak, de hajnalban is észrevehető.
2018. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!