Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a babám! Valakinek...

5 hónapos a babám! Valakinek ilyen érzése?

Figyelt kérdés
harmadik gyerek-17 és 18 évesek a nagyok.egy házasság!olyan boldogságoz hozott a pici az életünkbe,hogy szinte sajnálom,hogy telnek a napok és a kicsi felnő...mindig még egyszer át akarom élni a terhességet a szülést és az azt következő napokat.vajon miért? 37 éves vagyok.
2010. jún. 19. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom,mert imádod a gyerekeidet!Látni,ahogy felnő,hallod az első szavát,sírni az óvodai anyák napi versén...Rengeteg boldogságot hoznak az életünkbe!Én erre tippelek!

Sok boldogságot hozzájuk!

2010. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első babám, pont ma 5 hónapos és először megfordult...leírhatatlan érzés!!!! szeretnék még legalább egy kis tesót!!!
2010. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de jó nektek :( én úgy érzem, hogy soha-soha többet nem akarok több gyereket, bár a fiamat imádom, és tervezett baba volt, de ha visszapörgethetném az időt, akkor egyáltalán nem szülnék - nem tudom miért érzek így :(
2010. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

36 évesen szültem a kislányomat és az első hónapokban mindig azt mondogattam, hogy ezentúl mindig kell egy ilyen picike a családba! :) Imádom Őt is.


Utolsó: nem bántásból mondom, de az a bajod, hogy nem vagy felnőve a dologhoz. Akárhány éves is lehetsz. Én sem voltam eleinte, de aztán rájöttem mit csinálok rosszul.

2010. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, miért érzed így? Rossz a babád,nyűglődős vagy miért csinálnád vissza?
2010. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!