Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kíméletesebb (jobb,...

Melyik a kíméletesebb (jobb, fájdalom mentesebb) a fülbevaló belövés (kozmetikusnál), vagy ha tűvel szúrja a védőnő?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a tuvel valo szurkalas nagyon durva...a vedononel epp most "neztem" vegig egyet a mult heten ...szegeny babat borzasztoan sajnaltam...es az egyiket nem is jo helyre szurta,,,ugyhogy az 1ik fulet 2x szurta at...

en ha lovetnek (szeretnenk a fiamnak ha meg lesz)csak kozmetikusnal pisztollyal csinaltatnam...en is igy lovettem + lyukakat a fulembe par eve es abszolut nem fajt csak kattant 1et a pisztoly es kesz is volt...pedig borzasztoan kicsi a fajdalom kuszobom.

2008. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még a kórházba kiszúrattam a fülét a lányomnak.Steril a tű és a fülcsit is lesterilizálták.A pisztolyt nem lehet sterilizálni.Nekem ezt orvos mondta.A tűt meg sem érezte mikor szúrták,mert lejegelték egy kicsit.Másodpercek alatt kész volt.
2008. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egyik sem valami fájdalommentes...a belövés zsibbasztja a fület, inkább kellemetlen, a szúrás viszont tényleg fáj. Ha védőnővel csináltatod, azért kérdezz rá, hogy hány ilyet csinált már, mert ahhoz, hogy ne legyen olyan kellemetlen, illetve ne csússzon feljebb vagy leljebb valamelyik fülbevaló, elég nagy gyakorlat kell.
2008. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy orvosi megoldást választanék,ha teheted te is kórházban csináltasd.De valóban egyik sem lehet nekik túl kellemes.
2008. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megvárom amig ő eltudja dönteni hogy kell neki és eltudom magyarázni milyen fájdalommal jár.
2008. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hááát, sajnos a kórházban ahol az én kislányom született ott nem lehetett kérni a fül kiszúrását így mi kozmetikushoz vittük. Nagyon-nagyon fájt neki! Akkor volt 3 hónapos és nemcsak a lövés fájdalma volt az ijesztő neki, hanem a "pisztoly" hangja is. Ráadásul az a baj, hogy az első lövés után nem lehet vígasztalni, hanem gyorsan kilövik a másik fülét is... Az védőoltások után kb. 1-2 percig sírdogált a kislányom, de a fülbelövés után 15 percig kellett vígasztalnom!!!!
2008. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekünk a kórházban nem csinálták meg, így hétvégén visszük a kozmetikushoz, mert több helyen is olvastam, hogy minél kisebb a baba annál hamarabb elfelejti és túlteszi magát rajta. Mi 6 hetesek vagyunk.
2008. nov. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!