Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elkezdeni 3 hónaposan...

Érdemes elkezdeni 3 hónaposan a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Már elég nagy a kicsi.
2018. aug. 8. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Pomt most volt rola cikk h mennyire karos. 4 hosan ha tapszeres, 6 hosan ha anyatejes. En a szopisokkal 5.5 hosan kezdtem mindket gyereknel lassu gyarapodas miatt vedonoi javallatra. De nem sok eredmennyel. Kitoltak a nyelvukkel a kajat, ez egy reflex egyebkent, es az elmulasa tokeletesen jelzi hogy mikor erett meg a gyermek a hozzataplalasra
2018. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
B******** nembirom!
2018. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tápszeres babánál 4 hós kortól,anyatejesnél pedig 6 hós kortól.

Fiam tápszeres volt. 3 hónaposan voltunk státuszvizsgálaton az orvosnál, és ő mondta hogy 4 hós korban kezdhetem a hozzátáplálást. Ami nem azt jelenti hogy azonnal meg kell tömni főzelékkel, hanem azt hogy egy kis almalé, aztán pár kanál gyümölcspüré.. Én 4 hónaposan el is kezdtem kóstoltatni, viszont ténylegesen étkezést 6 hós korában váltottunk ki. 5 hós volt a fiam amikor már tényleg nem csak nyalogatta amit kínáltam neki, hanem ette is. 6 hósan pedig már egy üveg főzeléket megevett ebédre. El is hagytuk a déli tápszert. Közben már kezdtem neki a tejpépet is adni uzsonnára.7 hósan váltottuk ki az uzsit.

2018. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mi kerek 3 hónaposan kezdtük. Volt némi emésztési probléma, és kifejezetten segített a pocakon, hogy a tejen kívül mást is kap. (orvossal egyeztettem róla)
2018. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6 hónapos korig az anyatej tartalmaz minden egyes tápanyagot amire csak szüksége van.

Ez egy Super Food, ami megvéd a legtöbb betegségtől és tökéletes vitamin arányt tartalmaz.


miért akarnád kicserélni egy olyan dologra ami negyed annyi jó cuccot nem tartalmaz?


(a miénk is hatalmas baba, de a cici még mindig bőven elég neki 5 hónaposan)

2018. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!