Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pelus, amibe befér...

Van olyan pelus, amibe befér a fütykös mikor kemény is?

Figyelt kérdés
A fiam szabályosan felordít, néha fel is ébred rá. Felcsapom neki és teljes a nyugi. Volt mással is így? Van rá megoldás?
2018. aug. 9. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A pelenkázás nem probléma, inkább az, hogy néha arra ébred, meg jártában-keltében leáll nyűglődni és mutatja, majd beigazítva teljes nyugi, ahogy írtam is. Tehát tudom, hogy hogy kell pelenkázni, meg azt is, hogy a mi esetünkben pár lépés és lefelé áll, tehát amíg járkál, addig tökmindegy, hogy tettem rá a pelenkát. Nagyobbat is azért próbáltam, hogy ne legyen gond, hogy beakad, mikor kemény. Kísérletezget a visszatartással, valószínű attól kövezkezik be random időpontokban. Azzal, hogy másoknak sose áll fel (tényleg semmi gond nem lehet ezzel?) meg hogy más is törekszik lefelé csapni, meg hogy más gyerek nem panaszkodik rá (legalábbis senki nem gondol rá, hogy erről szól a nyűglődés), nem leszünk kisegítve. Fertőzés nemigen lehet, testhője folyamatosan jó, meg az nem múlik el beigazításra, márpedig ennyi a panasz, hogy feszül a pelenkának.
2018. aug. 11. 12:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdésért kérdező, nem szeretnék perverznek látszani, de mekkora most a fiad fütyije petyhüdt illetve merev állapotban, hogy ez ekkora problémát okoz? És a kora a fiadnak is mennyi?
2018. aug. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

21 hós, nem hiszem, hogy az a baj, hogy térdig ér, merthogy nem is ér térdig :)


Átlagnak tűnik (kicsinek ugye, mondjuk egy ötösnél lehet több), csak olyan durván bekeményít néha, hogy jön ez, hogy beigazítaná, csak ugye még a korong is nehezen megy a helyére a formaillesztős játékokban, meg a kanálból is az előkébe lapátolódik, ami nem elég sűrű, értelemszerűen nem igazítja be a pelust (bár megmarkolós előrecibálással volt hogy szabadított rajta kicsit). De tényleg kínlódik, semmi macsós nincs a küzdelmében. :)

2018. aug. 13. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!