Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettetek először igazi...

Mikor vettetek először igazi kis cipőt a babának? Nem mamuszra meg kocsi cipőre gondolok, hanem a rendes, kemény talpúra.

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám, már feláll, bútorok mellett lépeget, ha fogjuk a kezét is megy, van egy kis szandija, szépen megy benne. Viszont kintre is kéne venni neki valamit.

18-as cipő jó rá. Ilyenkor már a drágább cipőket vettétek (elefanten stb) akkor is ha kb 1-2 hónap alatt kinövi? 12 ezerért láttam kis cipőt, de megmondom őszintén, sokallom 1-2 hónapra.. Esetleg tud valaki olyan márkát, ami egy kicsit olcsóbb(6-8 ezer max) de ugyan olyan jó?

Nyilván, ha nincs olyan, akkor megveszem neki ezt, nem akarom, hogy kényelmetlen legyen neki, vagy bármi. Köszi a válaszokat.



2017. márc. 14. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor egy jó hónapja járt önállóan, 1 évesen kapta az első rendes cipőjét. Én otthonra nem adtam a lábára csak mamuszt.
2017. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként 8500-ért vettem most a DD Stepben átmeneti cipőt, az közelebb van az elképzelthez számodra. Az én fiam 9 hónapos pont júniusban volt szóval azzal nem volt baj, hogy ne fázzon kint a lába, tavasszal még kocsicipőt adtam rá kintre.
2017. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor kaptak rendes cipőt mikor már kint is járkáltak, nem csak babakocsiztak. 19-es ill. 20-as volt az első kinti cipőjük. Kezdettől jó minőségű cipőt vettem nekik és el is adtam őket normális áron.

Én mindig Superfit-et veszek nekik, a martfűi gyár boltjából 2.osztályú cipőket, minimális (vagy észrevehetetlen) szépséghibával a bolti ár kb. negyedéért, kb. 4000,-ért.

2017. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Amíg nem jár önállóan nem szabad kézenfogva járatni.

11 hósan kapott cipőt amikor önállóan járt. Kint is. 22eset. Elephanten, dd. Step minőségű cipőket sosem adtam a lábára baromi egészségtelenek. Super fit, pablovsky, primig cipőket hordott. Ilyenkor a legfontosabb a minőségi cipő hiszen alakul a lába.

2017. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 honaposak voltak az ikreim, amikor az elso igazi cipojuket megkaptak. Clarks markajut vettunk nekik es eleg sokaig hordtak oket, majdnem 2 eves korukig. Azert a Clarks-ban vettunk nekik cipot, m ott lemerik a gyerek labat es a lab sajatossagaihoz igazodva ajanlanak cipot is.
2017. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor már szépen járt egyedül otthon, akkor kapta meg az első cipőjét. Addig csak mamusza volt otthon, kint meg olyan overálja, amit rálehetett hajtani, úgyhogy nem kellett cipő. 15 hónaposan kezdett csak el járni, előtte fölöslegesnek tartottam a cipővásárlást.

Elefanten cipője volt, pár hónapig hordta (mert jött a nyár és onnan már szandált hordott).

2017. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor kapaszkodva lépegetett, akkor már az ortopédus javaslatára adtam rá bent szandált, olyat, ami fogja a bokáját! Amikor stabilan járt már 14 hónapos volt, akkor kintre is kapott cipőt.
2017. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy kapaszkodva megy. Nem értem az egyik válaszolót. Ha már tud menni, miért kéne fognom a kezét?


Egyébként köszönöm a válaszokat, akkor még ráérünk a cipővel. :)

2017. márc. 14. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
A kapaszkodva megy teljesen más mint hogy Te fogod a kezét.
2017. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!