Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vagyok attól fellengzős...

Miért vagyok attól fellengzős hogy brendonban (is) vásárolok a babának pl. textíliát mikor ugyanúgy megvettem a tök szép turis rugikat is neki ahol pl. mamasandpapas rucikat turiztam. ?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 14:44
 1/10 A kérdező kommentje:

Megkaptam hogy az vagyok.

Mert megvettem a minőségi kocsitakaró plédet textilpelust vadonatújan a brendonból.

Meg egy kis sapit kesztyűt.

Nem értem mi baja van ezzel pl szomszédasszonyomnak..

2018. aug. 10. 14:45
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert irigy. Ez nem rakétatudomány. Én azt nem értem, hogy téged miért érdekel a szomszéd véleménye a legkisebb mértékben is...?
2018. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert el van könyvelve, hogy a Brendon drága. Én csomó mindent vettem onnan, mikor akcióztak éppen és persze megnèztem más bababoltokat is, hát szerintem nem drágább. Jó persze, a kínai üzletben olcsóbb pl. a textilpelus. De olyan is volt a minőség.

Én is megkaptam, hogy urizálok, mert a Brendonban vettem 30-ért télikabátot. De basszus novembertől márciusig napi szinten hordtam és pont olyan volt, amit kerestem.

Ne foglalkozz velük, mindenki költse a pénzét ott és arra, amire akarja.

2018. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom azért, mert ő nem teheti meg.
2018. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Irigy, én is vettem egy-két dolgot a Brendonban. Szeretik úgy bemutatni, hogy húde drága minden. Jó a legtöbb dolog tényleg drága, de van ami olcsóbb mint pl a Tescoban mondjuk.
2018. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

De egyáltalán miért kell ezekről bárkinek tudnia? Full nem értem. Tologatjátok a gyereket és ha valaki odalép refkexből elszavaljátok, hogy melyik cucc honnan van? :D


Vagy kérdezik...? Ahol mi lakunk ott hála az égnek nem divat firtatni, hogy ki mit honnan szerzett be és mennyiért. Van, szép/nemszép, téma lezárva.

2018. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Elsősorban nem kellene másik véleményére adni. Én az ilyen irigy embereket meg sem hallgatom. Ha te megteheted, miért ne vásárolhatnál a brendonban. Én pl legzesfigyelot, bebiőrt, kismama ruhákat, babának ruhákat , stb vettem ott. Most is ott vásárolok, jó minőségű ruháik vannak. Nemrég nagyon szép nyári kis ruhákat vettem a lányomnak hozza teszem akciósan , pár embernek szemet is szűrt, de kit érdekel.
2018. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ hogy hangzott a párbeszéd...
2018. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Mert a brendon drága. Legalábbis így él a köztidatban. Persze, láttam

260wzerért egy borzalmas eonda babakocsit ott, de mikor kérdezte a 30 ezres babakocsira a sógornőm, hol vettük, ugyan ez volt a reakcó, hogy urizálunk, meg feleslegesen szórjuk a pénzt. Nem mintha köze lenne bárkinek hozzá.

2018. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a dolgot én sem fogom megérteni, bár még nincs gyerekem 20 éves lányként.

De magamnak is ugyanígy veszem turiból (a legjobb ruháim egy része onann van), mint a márkás, drágább butikokból. Nálunk nincs Brendon, de ha az emberlánya szemfüles, néha nagyon jó árakkal találkozik,amik megérik.

2018. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!