Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az okos, magas, szép nőktől...

Az okos, magas, szép nőktől "félnek" a férfiak, vagy ugyanúgy próbálkoznak náluk is? (mindkét nem véleménye érdekelne, személyes tapasztalat is)

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Persze hogy próbálkoznak náluk.
2014. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Buford Tannen ***** válasza:

felni nem felek de eszembe nem jutna olyannal kikezdeni pedig vonzodom hozzaju:/

keves vagyok hozzajuk mint macko sajtban a brummogas.

2014. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Buford Tannen ***** válasza:
bocs a szoismetlesert.
2014. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Probalkoznak, de legtobbszor csak a szerencsetlen es csunya fiuk.
2014. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem érzem azt, hogy illenék egy okos, intelligens, szép nő mellé, nem is próbálkozok senkinél sem. A nők a sikeres férfiakra buknak, én meg nagyon jól tudom magamról, hogy nem vagyok sikerorientált. :) Szóval a válaszom, igen, félek tőlük, és nem, nem próbálkozok náluk.
2014. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hány centi felett számít egy nő magasnak? :-)
2014. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Legyen mondjuk 180 cm a határ.
2014. nov. 21. 09:45
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

mondjuk a mai férfiak nagy része 180 centi alatt van, ahogy észrevettem és náluk magasabb nőhöz nem igazán mennek oda, mert hülyén érzik magukat. én is hülyén érzem magam alacsonyabb férfi mellett. plusz ha még ehhez szép és okos is.. gondolom úgy érzik, nincs esélyük úgysem és felesleges próbálkozni.

akkor mostantól erre fogom majd, hogy miért próbálkoztak olyan kevesen haha.

2014. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

#8: "én is hülyén érzem magam alacsonyabb férfi mellett" ... "akkor mostantól erre fogom majd, hogy miért próbálkoztak olyan kevesen haha"


Nyolcaska ugyan hülyén érzi magát egy alacsonyabb férfi mellett, de azért nyugodtan próbálkozzanak nála annak ellenére, hogy kellemetlen számára, ha alacsony a fickó. Ez ám a lehengerlő női logika, gratulálok...

2014. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

#9 sajnálom, hogy kilenceske nem érti az iróniát meg a viccet. mondjuk ilyen névvel nem is csoda.

akkor elmagyarázom, ha már mindenáron logika: a magasság csak az egyik tényező, mellette ott van még, hogy az a nő szép és okos, tehát ez a három így halálos kombináció, de biztosan van olyan férfi, akit a magasság nem zavar, mert nem egy 180 alatti törpe. alacsonyak ne jöjjenek, mert engem is, meg őket is zavar. de a többi jöhet, akit csak az zavarna, hogy szép vagyok és okos:) az utolsó mondat meg félig vicc volt, mint tudjuk, abban nem feltétlenül a logikát kell keresni.

2014. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!