Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neketek mikor lett végleges a...

Neketek mikor lett végleges a baba szeme színe?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos azt mondta a védőnő,hogy barna szemű szülőknél fél éves kora után nem változik a baba szeme színe. Én egy éves korról tudok. Csak kíváncsi vagyok,mert annyira szép a fiam szeme színe és jó lenne,ha ilyen maradna. 😊 Nekem sötét vöröses barna a férjemé meg olyan mocsár barna a fiúnknak meg szinte fekete egy kis szürkes barna árnyalattal. Nálatok ez,hogy volt milyen szìnű a szemetek és a babátoké mikor valtozott milyenre.

#öröklés #szemszín #babaszemszín
2018. aug. 11. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom kisebb árnyalati változások simán lehetnek 2 évesen is. Bár a fiamnál fél-1 éves kora óta én nem tapasztaltam változást. Kék szeme van, így is született csak sötétkék volt, 4-5 hónaposan világosodott, nekem is kék a szemem, a férjemnek zöldesbarna. 1 éves kislányom barna szemmel született és pár hónaposan kapott egy zöldes árnyalatot. Azóta nem változott neki.
2018. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom novemberben lesz 2 éves. Az apja kék szemű, én barna, és ő kék szemmel született. Nekem azt mondták, hogy 1,5-2 évig simán változhat, akár később is. Ezt alátámasztja, hogy a sógornőm kék szeme öt éves kora körül lett zöld. A lányom egyelőre ugyanolyan kék, mint születésekor. Remélem így is marad, csodaszép.
2018. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En mindig nezem a jatszoteren az ismerosok gyerekeinek szemet. Soknak lett kekbol barna. Altalaban ovis korra, 3 evesen valtozott meg.

Az enyem is kekszemu 2 evesen, pedig mi a szulei barnsk vagyunk. Kivancsi vagyok megvaltozik e.

2018. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz mindenkinek. Jöhetnek még tapasztalatok. Engem is mindig foglalkoztatott a szemszín néha olyan érdekes szemű embereket láttam. Egyszer metrón egy nőnek liláskék szeme volt és tuti nem divatlencse volt benne szemüveges is volt. De az ő szeme nagyon megragadt az elmémben.
2018. aug. 12. 02:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnél annyira dominál a barna szín, hogy annak ellenére, hogy kék szemű az apja, a fiam szeme születésekkor is tök barna volt. És ha volt is benne egy pici kék elváltozás, annyira pici lehetett, hogy nem lehetett észre venni. Szóval már születésekor barna volt.
2018. aug. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sötétkék szemei voltak mikor megszületett, 2 és fél éves, kb. fél éves kora óta olyan búzakék.
2018. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 és fél éves kisfiamnak rikítókék, születésekor sötétebb kék volt és egyre világosodott ki neki, de egész apai ágon nálam is meg férjem apai ága is kék szemű, úgyhogy szerintem ő is így marad.

Nekem pl világéletembe barna szemem volt, de ahogy tinédzser lettem kezdett zöldesbarnába hajazni, de ezt csak az veszi észre aki közelről nézi.

2018. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nincs gyerekem ezért magamat írom: én sötétbarna szinte fekete szemmel születem és semmit se változott 11 év alatt.
2018. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!