Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kezébe veszi a 3 hónapos...

Ha a kezébe veszi a 3 hónapos babámat anyukám állandóan puszilgatja össze vissza. Engem nagyon zavar. Miért csinálja ezt? Hogy mondjam meg hogy ne csinálja és ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 19:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%
Én csak egyszerűen megmondtam hogy ne puszilgassa csak a feje tetejét. Nem érdekel ha megsértődik, a gyerekem egészsége, vagy akár élete a tét.
2018. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
De miért zavar? Anyukád fertőző beteg? 1-es, szerintem kissé túlzás hogy a baba élete a tét mert a nagymamája megpuszilja 😳. Lehet én vagyok nagyon laza, de engem az zavart csak ha idegenek akarták összegofogdosni, akiknek sem az egészségügyi állapotát, sem a higiéniai szokásait nem ismertem, azt nem is hagytam, de hogy a saját nagyanyja ne puszilgathassa??!! 😳🙄
2018. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baja nem lesz a gyerekednek. Ne légy röhejes.
2018. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
4%
Igenis nem szabad hagyni.. Annyi betegséget elkaphat, nem beszélve a herpesz vírusról, én még a saját picikémet sem puszilgatom a fején, 1 éves koràig kb, mert tudom, hogy én is voltam herpeszes és veszélyt jelenthet rá. Anyukádnak simán megmondhatod szerintem, biztosan megérti.
2018. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
8%
6 hónapos koráig bele halat halhat például egy herpeszfertőzésbe, na ezért nem szabad. Kár hogy ennyire tudatlanok vagytok.
2018. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
4%
#4es vagyok.. Fura, hogy amiatt levagyok pontozva, mert megírom az igazságot, amit illene minden szülőnek tudnia a saját gyermeke egészsége érdekében.
2018. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nincs, hogy herpeszes voltál. Aki egyszer elkapta az is marad. Örökre a szervezetedben van, így már a gyerekében is.
2018. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Ne puszilgassa senki,zárd karanténba,egyáltalán mi az hogy látogatót fogad egy 3 hónapos baba. Esélyt se adj hogy kifejlődjön az immunrendszere.
2018. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
6%
Igaz rosszul fogalmazzam. Nem karanténba kell zárni, sőt én már 2 hetes korától vittem bárhová, DE puszilgatni NEM HAGYOM!!
2018. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nyugodtan puszilgathatja a nagyanyja, tök normális, hogy, ezt csinálja, semmi baja nem lesz.
2018. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!