Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baráti házaspárnál 2 és fél...

Baráti házaspárnál 2 és fél éves kisfiú állandóan pelenka nélkül van, és úgy kéredzkedik fel ölbe 10 percenként. Engem zavar. Ti szólnátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pici, és nekem is van gyerekem, mégis zavar, nem tehetek róla, hogy épp hogy megpisilteti az anyukája, vagy elviszi kakilni, utána jön, és mindenhova leül, meg felkéredzkedik ölbe. Az én babám még csak 10 hónapos, ő is ott mászkál négykézláb, meg utána ő ül az ölembe, mindent a szájába vesz. Nagyon zavar. Ti szólnátok? Tuti, hogy akkor megsértődnek. A férjem nagyon jó barátjáról van szó, nem tudom kikerülni, hogy menjünk hozzájuk látogatóba.
2015. máj. 18. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen csupasz hátsóval, vagy nadrág, alsó van rajta?
2015. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Igazad van:S Primitívség...


Legközelebb vigyél nekik pár db kis alsóneműt ajándékba:)

2015. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Most az a baj, hogy pucér fenékkel akar az öledbe ülni?

Vagy nadrág van rajta, csak nem vagy biztos a szobatisztaságában?

2015. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Teljesen csupasz hátsóval..
2015. máj. 18. 09:40
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
A kérdés az, hogy mindezt pucér popsival teszi, vagy van rajta rendesen ruha csak pelenka nincsen?
2015. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondom még egyszer :), pucér pospival.
2015. máj. 18. 09:42
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Én tuti szólnék! Legalább egy pici gatyót adhatnának rá. Vagy hívd őket hozzátok.. ott csak nem lenne pucéron, és megmarad a kapcsolat is.
2015. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem is zavarna, de amíg az ő házukban vagytok szerintem nincs jogod beleszólni. Otthon nálatok szólhatsz nyugodtan, de náluk nem. Szerintem. Valószínűleg, aki pucéron hagyja a gyereket otthon az szintén pucéron van őmaga is otthon ha nincs ott senki, szóval lehet nem is a kisgyerek feneke miatt kellene legjobban aggódni...
2015. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 2 éves a fiam, és eszembe nem jutna hogy félmeztelenül hagyjam rohangálni. Nincs még annyira meleg.

Ok, hogy ő még messze van a szobatisztaságtól, de már most vettem neki néhány cuki alsógatyót, hogy amikor a kánikulában nem lesz rajta pelus, akkor se legyen pucér.


Kérdezd meg anyukát, nem fél-e a fertőzésektől. És hogy miért félpucér. Nincs nadrágjuk???

2015. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Biztos hanyagolnám amúgy a látogatásokat, a férjed barátja, neked nem kötelező menni. Vagy a férjed viccesen szóljon már be a haverjának: Te, Józsi, kellene erre a gyerekre még ruha,nem gondolod?
2015. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!