Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jó az a fajta etetőszé...

Tényleg jó az a fajta etetőszék, ami később átalakítható asztalkává és kisszéké? Egy kb-i árat tudtok írni? Van, aki mostanában vett valahol Bp-en?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi azért nem ilyet vettünk, mert úgy gondoltuk, mikor már átalakítjuk, akkor is üljön inkább a "nagy" aszalnál, hogy lássa, tanulja az asztali viselkedést, és ne legyen elkülönítve.

És persze másfél évesen (amikor még bőven használtuk az etetőszéket ) vettünk egy ikeás kis asztalt a kreatívkodáshoz (ez azért is jó, mert így ha vendég gyerkőcünk van, ő is oda tud ülni, mivel 2 székes).


8-10 e FT között van egyébként újonnan az átalakítható, de teszveszen, vaterán használtat is lehet találni olcsóbban.

2010. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen fajta etetöszékünk van,és fa,mi nagyon szeretjük,most még rendesen használjuk és nem alakitottuk át,mert a kisfiam még csak 9hónapos,de én csak jókat tudok róla mondani,ö nagyon szeret ebben enni,és remélem majd késöbb átalakitva is fogja szeretni!

Elég hamar megtanult ülni,és onnantól kezdve használjuk neki.

Szóval én csak ajánlani tudom!

Ilyen van nekünk:

[link]

Csak mi drágábban vettük még régebben!:(

2010. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, 8000 ft volt, nagyon szeretjük. Később nem evéshez használnánk, hanem hogy rajzolhasson rajta pl. Nekünk bevált és nem is drága.
2010. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi örököltük az etetőszéket, de ha magam választottam volna, ilyet vettem volna. Szerintem praktikus, mert utána rajzolgathat, gyurmázhat, játszhat rajta és biztosan szeretné is. Nekünk van egy kis műanyag asztal a szobájában két kis székkel és bár még nem nagyon üldögél rajtuk(most tanult meg járni és állandóan jön-megy) az asztalon lévő játékokkal sok időt eltölt. Biztos vagyok benne, hogy ki tudnátok használni.
2010. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megcáfolom! Mi is kaptuk, és nem szeretem:-( Állandóan feszítette magát, utálta! Vettünk egy sima műanyagot, és abban boldog volt. Én is az Ikeát ajánlom, olcsó ekeőszétek vannak.
2010. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!