Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a legszebb nevek ezek...

Melyek a legszebb nevek ezek közül? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, így nemzetközi nevekben gondolkodunk, vagy olyanokban, amik megállják a helyüket külföldön.

Kislányunk lesz :) apuka is magyar

A babó angol állampolgárságot ha jól tudom automatikusan kap, mivel 5+ éve kint élünk és dolgozunk.


A nevek:


Adrienn

Izabella

Viktória (vagyis akkor Viktoria)

Emma

Amelia

Lili/Lily

Lilianna

Noémi/Noemi

Gréta/Greta

Dóra/Dora


Két név nem opció, esetleg ha mindkét keresztnév rövid.



2018. aug. 13. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az állampolgársághoz szólnék hozzá, nem , nem kapja automatikusan, meg kell neki igényelni, és igen sok papír kell tőletek, bizonyítani hogy megvan a megfelelő évetek. Az összes P60, P45 stb. Nem olyan könnyű elintézni, de lehet.
2018. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még ami esetleg nehezen elérhető, és sok embernek problémát okoz, hogy kettő emberrel kell aláíratnotok majd az állampolgárságra jelentkezési lapot, az egyiknek britishnek kell lennie, másiknak pedig " professzionálisnak. " Ennek a listáját megtalálod az interneten, nekem több ismerősöm is ezen bukott meg , ugyanis olyan szakmáju ember kell , mint például repülőgép pilóta vagy büntetőjogász stb. És büntetőjogi felelőssége tudatában írj alá , hogy ismer titeket X éve. És ha kell ezt bizonyítani is tudja. Szóval csak úgy mondom ne éljézek bele magatokat az állampolgárságba.
2018. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amelia

Liliana

Noemi

Greta

2018. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amélia vagy Izabella a legszebbek szerintem ezek közül
2018. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Izabella, Emma, Amelia, Lily, Noémi
2018. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Emma vagy Lily
2018. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!