Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a legszebb nevek ezek...

Melyek a legszebb nevek ezek közül? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, így nemzetközi nevekben gondolkodunk, vagy olyanokban, amik megállják a helyüket külföldön.

Kislányunk lesz :) apuka is magyar

A babó angol állampolgárságot ha jól tudom automatikusan kap, mivel 5+ éve kint élünk és dolgozunk.


A nevek:


Adrienn

Izabella

Viktória (vagyis akkor Viktoria)

Emma

Amelia

Lili/Lily

Lilianna

Noémi/Noemi

Gréta/Greta

Dóra/Dora


Két név nem opció, esetleg ha mindkét keresztnév rövid.



2018. aug. 13. 13:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Mind egyaránt gyönyörű név, de én Izabella vagy Amelia mellett döntenék.Az Amelia egyébként "angolosabb",szépen csengő név.Kislányomnak tuti szívesen adnám.:)
2018. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Izabella, szerintem gyönyörű név...bár meg kell, hogy mondjam a többi is szép/főleg a mostanában divatos nevek között sőt/☺igaz nem írtad, de az Elizabet is gyönyörű és elég nemzetközi☺
2018. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Adrienn-t nem ajánlom egyáltalán. Èn is külföldön élek, és itt van egy magyar kislány akit Adriennek hívnak és sokszor felmerül a kérdés, miért kapott fiu nevet a gyerek, mert az Adrian névvel keverik, az Adrienn név ahogy érzem csak Mo-n van elterjedve, viszotn a fiu változata nagyon népszerü külfödlön.


Többi név tényleg nagyon nemzetközi. Nekem lányaim Emma és Greta, szerencsére mindenhol(még ázsiában és középeuropában is), ismerik a neveket, kitudják mondani. Nekünk is a névadáskor a nemzetköziség volt a lényeg, mert mi állandóan utazunk(kontinensek között is), és nekem igazán magyaros nevemmel senki sehol nem tud mit kezdeni.

2018. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Izabella nagy kedvencem, de az Emma is tetszik.
2018. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó ha az írásmód is ugyanaz pl Emma, Izabella. Nekem ezek tetszenek legjobban se Izabella annyiból talán jobb hogy lehet becézni ha esetleg szempont és szép dallamos női név ami felnőttként is jó. De az Emma is szép a maga egyszerűségével.
2018. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Amelia vagy Lily. Akár Amelia Lily, mert mindkettő nagyon szép, és összeillene.
2018. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Emma a kedvenc, egyszerű de nagyszerű. Azért is választottuk a kislányunknak, hogy ha külföldre költözünk, ne legyen gondja a nevével. A Grétát esetleg el tudom képzelni mellé. A Liliána/Lilianna is tetszik.
2018. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

NEM kap automatikusan! Igényelni kell! Oké, hogy 5+év, de önmagában kevés!


Ezek közül az Izabella, Emma, Lily, Gréta ami még "tetszik" nekem, de adni csak a Grétat adnam. Jó babavarast!

2018. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
A nevek jelentése hatalmas jelentőség .Meghatározza viselője szémélyét.
2018. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Izabella, vagy Lili.
2018. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!