Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki a babád, amilyennek...

Úgy néz ki a babád, amilyennek elképzelted? Kire hasonlít? Igaz, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 07:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Mind a két gyerek az apjára hasonlít.

Nem volt elképzelésem, csak reménykedtem, hogy a lány nem a Férjem rokonaira fog hasonlítani. Lehet, hogy nem szép dolog, de ők tényleg nem túl előnyös vonásokkal rendelkeznek.

Mind a két gyerekem arányos, szóval szerintem szépek.

2018. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is pont ettől tartok 😃
2018. márc. 2. 08:03
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Igazan nem tudtam elkepzelni, milyen lesz. Mindig is barna haju es barna szemu kislanyt szerettem volna. Erre szoke es kek szemu :D De gyonyoru! Nekem a vilagon a legszebb!!!
2018. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mindenki leginkább a saját rokonait látja benne: az apai ág az apát, meg annak a felmenőit, az anyai ág meg az anyját meg annak a felmenőit.
2018. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt elképzelésünk.

A nagy apámra hasonlít, a kicsiről fogalmunk sincs de ránk tuti nem. :D

Igen igaz :D

2018. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%

Én eléggé az irrealitás talaján voltam terhesen, azt gondoltam varázsereje lesz, sötétben világito szeme (persze nem hangoztattam), stb,

Amikor pedig megszületett, valoban gyönyörűnek láttam.formás és nem hurkás baba, keskeny arcél, mandula szemek, maga a tökéletesség. A szemei fényvisszaverők voltak, olyan csillogok, hogy többen is megjegyezték, ahogy babakocsiban látták, a kék szem maradt, szőke haj, de nem "hypobőrű" hanem kreolos, nem lett később sem pufiarcu, volt egy idősebb nő aki pl a játszoteren ledöbbenve bámulta hogy ilyen gyönyörű arcu gyereket még nem is látott. A barátnoim megjegyezték hogy nagyon szép baba de hozzátették, állitolag aki kicsinek szép, felnőtten nem az, és forditva. Irto gyorsan fejlődik, azaz pl amig más 2 éves még babapofis, addig az én gyerekem már "nyultabb", értelmesebb tekintetű gyerekarcu volt. Fogai fehérebbek az átlagnál az is feltűnik másoknak. Kicsi tökéletes fülek, hatalmas, sűrű felfelé ívelő szempillák, stb


Hál ég az apjára ütött, de még a tudattalan mimikáit is örökölte, én magamat nem tartom szépnek. Ill pl a vékony láb, vékony lábfeje, lábujjai szerintem tőlem vannak és az orra ill amikor sír az is olyan mint amilyen én voltam mikor sirtam. ezt a pár dolgot látom benne magambol, minden más az apja.


Igazábol egyetlen babát láttam csak eddig neten akit szintén ilyen gyönyörűnek látok, de ő egy olasz baba, erős fekete kissé Elvis-es haju de a szemöldöke is millio fekete és ugy feküdt az ujszülött osztályon hogy a cukiságmérőt kiakasztotta :) linkelem ha megtalálom

2018. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt elkepzelesem. Abszolut keverek, de ez idovel valtozik valamennyit, egy ideig nagyon hasonlitott az apukajara, akkoriban okvastam azt a vicces szoveget, hogy ,,9 honapig a hasamban hordtalak, megszultelek, kelek hozzad ejjel, es te az apadra hasonlitasz?!” 😆 De en nem bantam amugy, most mar kicsit kevesbe hasonlit ra. Amellett, hogy latom, hogy nem az az altalanosan vett midell-gyerek tipus, szamomra megis a legszebb, rozsaszin felhos, fatyolos szemekkel bamulok ra.
2018. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb.:-) Végül is (optimális esetben) a szerelmünktől, kettőnk szerelméből származik, 9 hónapig a testünkben hordozzuk, ennél szorosabb kötődést nem nagyon tudok elképzelni. Három gyerekem van, egy rám, pontosabban az apámra, egy az apai nagyapjára hasonlít, a legkisebb pedig kiköpött mása az apjának, a fényképeiket simán össze lehet keverni. Kicsiként mind a három göndör, aranyszőke hajú volt, hatalmas kék szemekkel, koromfekete, hosszú szempillákkal, könnyen barnuló, enyhén kreolos bőrrel, cseresznyeszájjal. Naná, hogy ők nekem a legszebbek.:-)
2018. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Egyik se úgy néz ki, ahogy elképzeltem. A nagyfiú fele-fele, a lány tisztára, mint én, a legkisebb (fiú) az apja mása.

Egymásra is nagyon hasonlítanak.

Nekem is ők a legszebbek. Könnyű őket annak látni, mert tényleg nagyon szép gyerekek. Én jobban örülök annak, hogy okosak is. :)

2018. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, én soha nem vakultam így el.

Persze születésétől szépnek látom a lányomat, de ha látok egy még nála is szebb kisbabát/kisgyereket, azt is észreveszem.

Nincs is ezzel semmi baj, amúgy sem a test szépsége a legfontosabb dolog, az múlandó.

2018. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!