Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a babàmat...

Hogyan szoktassam le a babàmat az ejszakai szoptatasrol?

Figyelt kérdés
9honapos de orankent felkel szopizni ejszaka. Pedig kap vacsorat is lefekves elott tehat nem ehes. Csak par szivas es alszik vissza, de azert orankent felkelni ehhez nagyon faraszto. Cumi az nemkell neki egyaltalan, cumisuveg sem. Nappal is eszik mar , de cicizik is.
2018. aug. 14. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

A cumit javasoltam volna, vagy, hogy itasd mag vízzel.


Próbáld meg csak megszeretgetni, ne cicit adni neki. Előbb utóbb változni fog. Csak idő kell.

2018. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tea

Adj neki mindig teat egy kis ido es mar nem fog erte felkelni ;)

2018. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem iszik cumisuvegbol sem . Teat hogy adjak?
2018. aug. 14. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teát biztos nem adnék neki, hanem vízzel próbálkoznék. Nap közben miből iszik? Esetleg csőrös pohár. Biztos melege van szegénynek. Pár hét és itt az ősz. Addig kitartást kívánok!
2018. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak párat szív, nem szomjas, nem kell sem víz, sem tea. Vedd fel, ölelgesd meg, sétálj vele picit. Ha így már zökkenőmentesen visszaalszik, akkor már ne vedd ki, csak simogasd, míg megnyugszik. Később szépen visszaalszik majd magától. 😊
2018. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

ő neki nem étel kell, hanem nem tanulta meg, hogy egyedül vissza tudjon aludni.


valszeg pici korában, ahogy megszólalt éjszaka, te egyből nyomtad a cicire és ehhez szokott hozzá, most pedig neki az a természetes, hogy ahhoz hogy elaludjon, kap cicit.


fogalmam sincs hogyan szoktasd le ezt a rossz szokást...

talán mint a ragtapaszt, abbahagyni és most napokig fog sírni, míg meg nem tanulja, hogy egyedül is lehet aludni.

E van...

2018. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak az én példámat tudom említeni, nekem nem kelt ilyen sokszor, kétszer-háromszor, de mikor eldöntöttem, hogy nincs cici, az éjszakairól volt a leg nehezebb leszoktatni. Nagyon cirkuszolt, ő cumis, a cumit hozzámvágta, dobálta magát, mindent bevetett. Kb ez ment egy hétig (én egész jól bírtam, férjem kivolt ,hogy kínzom a gyereket ) :) Szóval nem volt könnyű, de sikerült, azóta átalussza az éjszakát. Kitartást kívánok, remélem a te gyerkőcöd jobban viseli majd.
2018. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!