Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekes anyukák, Ti az...

Többgyermekes anyukák, Ti az összes gyermeketeket egyformán szeretitek?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk, a szemünk fénye.Azonban szeretnénk neki kistesót, viszont félek, hogy őt már nem tudnám ennyire szerezni. Nyilván a kislányunk mindenben az első, vele volt az első 9 hónap. Anyukák ti hogyan birkóztatok meg ezzel? Vagy csak én félek ettől?
2018. aug. 14. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló félelmeim vannak. 16 hónapos a lányom
2018. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egyforma mértékben, de nem azonos módon.
2018. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is rettegek ha arra gondolok hogy már nem ő lesz az egyedüli mindenünk ha jön a kistesó. 3 hónapos kislány anyukája.
2018. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
ez mindig is így lesz, akármennyire szeretnénk ezt elkerülni, mindig lesz egy gyerek aki mindenben első, aki okosabb, aki ügyesebb, aki karizmatikusabb, és mondjuk a tesó akivel mindig csak baj van és inkább kikészít, mint örömöt okoz... de emiatt a félsz miatt nem vállalni gyereket, hülyeség. Lehet te nem fogod annyira szeretni a másodikat, viszont az első IMÁDNI fogja a kicsit és a kicsi RAJONGANI fog a nagyért.
2018. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Őt is fogod szeretni, nyugi. Nekem három van, mindegyiküket másképp szeretem, mert teljesen különböző személyiségek, de az intenzitásban nincs különbség. Amikor a második született, megküzdöttünk a nagyfiú féltékenységével, de ez viszonylag gyorsan elmúlt. A kicsit már kézről kézre adták a nagytesók.:-)
2018. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Nemrég volt hasonló kérdés. Ott jól le lettem pontozva. 4 gyerekem van, mindent ugyanúgy szeretem. Másfélék mind a 4-en , van akivel nagyon könnyű, van akinek a természete borzasztó nehéz, de ennek ellenére is nagyon szeretem mindegyiküket.

Az, hogy melyikkel könnyebb egy szülőnek a dolga (mert simulékony , egyszerűbb a természete) az nem egyenlő a szeretettel , és nem is feltétele.

2018. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
mindet akart lenni...
2018. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
3 gyerek van,egyformán de nem ugyanúgy :)
2018. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Két kislányom van, mindkettôt ugyanùgy ès ugyanannyira. De nagyon hasonlóak egyenlôre, lehet, hogy emiatt sincs nálam az, hogy ugyanannyira de “másképp”.
2018. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Itt a 0%, én a 2. gyerekemet jobban szeretem, mint az elsőt
2018. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!