Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok ilyen tesztet...

Hol tudok ilyen tesztet venni-rendelni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 14. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen teszt?
2018. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg megjosolja a baba nemét vizeletes teszt ugy müködik mint a terhességi teszt csak itt kékre szineződik ha fiú ha lány akkor rózsaszínre még nem hallottam róla konkrétan hogy egyáltalán jó e vagy nem csak most találtam neten de oldalt ahonnan lehetne rendelni nem találok
2018. aug. 14. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ên nem olvastam róla jókat pár éve külföldi oldalakon, sokszor lila.
2018. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) gondoltam kiprobálnám mert már nagyon kiváncsiak vagyunk a nemére és uh-ra csak 1hónap múlva kell menni :)
2018. aug. 14. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

És ilyenek vállalnak gyereket...


Szerinted ha egy pisi tesztből ki lehet mutatni a baba nemét, akkor miért kínlódna egy rakás nő, mert a babája egyszerűen nem akarja megmutatni magát uh-n még a 24. héten sem...

Ha pisi tesztből ki lehetne mutatni, nem kerülne súlyos pénzekbe a kromoszómavizsgálat, ami alapján egy vérvételből megmondható 100%-os biztonsággal.


A vizeletedben a világon semmi nincs, ami utalna arra, hogy milyen nemű a magzatod!


A teszt valószínűleg a vizelet pH-ra reagál, ami kb 1010-1030 között mocorog és ennek alapján színeződik el.

2018. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!