Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers new baby dry Vs...

Pampers new baby dry Vs Pampers premium care? Ar ertek aranyban? Mi a tapasztalatotok? Annyival jobb a premium vare hogy egy kicsivel (par ezrrel havonta dragabb legyen a pelus budget?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérföldekkel jobb a premium.
2018. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk marhára nem vált be a Premium Care de ez babára válogatja. Én egyetlen fillért sem adnék érte sőt ha ők fizetnének sem használnám. Viszont ha a te babádnak beválik mindkettő akkor minek költenél többet?
2018. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Premium care nagyon jó. A fehér zacskós az ugye? A másik meg a zöld? A zöld nem volt jó nekünk, de a fehér szuper volt. Aztán babylove-ra váltottunk, az is jó.
2018. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mind a kettő jó volt, a premium care-t a vizelet jelző csík miatt szerettem jobban,amíg kettes méretet hordott.
2018. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, próbáld ki, hogy nektek melyik jobb, most már, hogy nagyobb méret kell a zöldet szoktam venni, vagy a rossmannos-at, vagy a lidl sajátmárkásat.
2018. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csakis premium care.
2018. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem próbáltam a fehéret (Premium Care) csak a zöldet. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Most is zöldet vettünk a kistesónak.
2018. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

2. vagyok és azoknak akik lepontoztak üzenem:

nem azért nem vesszük meg a legdrágább hiperszuper Pampers Premium Caret mert sajnálom rá a pénzt hanem mert egy pisitől förtelmes, áporodott szaga lett és óriásira dagadt, naponta 3x kellett a ruháját cserélnem mert MINDEN kijött belőle és ezeknek tetejében még a feneke is pöttyös lett. Biztos van akinek bejött de én soha többet nem akarok a házban Pamperst látni, Liberot használunk a 2-es méret óta...

Ha pedig valakinek bejött a nem legfancybb verziója ennek a csodamárkának akkor nem értem miért kéne drágábbra váltani, a gyereknek mindegy nem? Vagy tényleg ennyire szükségetek van az indikátorcsíkra? Magatoktól nem megy a pelus telítettségének megállapítása? 🤦‍♀️

2018. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Premium Care nagyon bevált. A kakit is gyönyörűen beszívja, így szinte soha nem "tocsogott" a kakiban. Könnyű volt tisztára törölgetni. A New Baby Dry épp ellenkezőleg. Egy kaki = fél csomag popsitörlő. Szóval én mindenképp a Premium Care-t ajánlom. Egyébként a DM saját márkása is egész jó. Nekünk bevált.
2018. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk jobb a premium, valahogy úgy tűnik, mintha jobban szívna, de ez már olyan dolog, hogy melyik sportkocsi a jobb. Mindegyik sokkal jobb mint 10 évvel ezelőtt
2018. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!