Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bright starts pihiszek vagy...

Bright starts pihiszek vagy fisher price jatszoszonyeg? Melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Bright startst brendonban vennek emagon pedig lattam fisher price jatszoszonyeget ami zenel.

ujszulott kortol ami lefoglalja olyat szeretnek :)


2018. aug. 17. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Sokáig úgysincs el egyikben sem. Nekünk a fp játszószőnyeg volt, de komolyan mondom, életmentő. :) Hónapokig használtam arra, hogy legyen egy nyugodt 10 percem, míg bekapom a reggelim és lezuhanyozok.
2018. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mind kettő van és pont ez a két márka .a pihenőszéket akkor használom ha valamit muszály megcsinálnom de élvezné ha ölbe lenne (Bright starts tucan )ja ezt már születésétől tudod is használni.

A játtszószönyeg pedig fisher price esőerdős azt nagyon szereti püfölgeti meg gagyog neki . Kb 1.5 hónapos kora óta érdekli a zenére figyel meg a villogó fényekre is.

2018. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!