Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapaszalt anyukak segitseget...

Tapaszalt anyukak segitseget kernem! Kuszas maszaskor mire kell oda figyelni, es mit kene elotte rendbe tenni megvaltoztatni? A baleseteket szeretnem megelozni!

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni,hogy minden hol laminalt padlo kiveve a konyha ott metlaki van es sehol sincs szonyeg.
2018. aug. 18. 13:49
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Konnektorba tegyél dugót (ami lentebb van), alsó szekrényekbe ne legyen gyógyszer, éles eszköz, bútor, asztal sarkára élvédö ha szükséges.
2018. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi csak a konnektorokat dugtuk be, 1-2 koppanás persze volt, főleg a nappaliban a járólapon, de ez kivédhetetlen. Ami nálunk bevált, h amikor elkezdett csetleni-botlani a fáradtságtól, akkor inkább átmentünk együtt a nagy, puha szőnyeghez, hogy ne a követ fejelgesse. Ha nincs ilyenetek, egy szőnyeg nem árthat egy szobába.
2018. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!akkor rengeteg elvedore lesz szuksegunk..

Es tisztasag teren a szokasosnal is jobban?vagy maskepp?es ha igen hogyan??akar mennyire probalom tiszta tartani a foldet nem megy pedig meg nem kuszunk


3/3 ne haragudj veletlen volt a felre pontozas

2018. aug. 18. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Élvédő felesleges, ügyesek a babák. Ha nem tanulja meg, hogy bizonyos dolgok kemények, élesek, stb, sosem fog tudni biztonságosan közlekedni.
2018. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a földet tisztábban tartani mint normálisan, ha szedegeti a szöszöket akkor azért porszívózz fel:) ha meg felmosol soha ne erős vegyszerekkel. Az sokkal többet árt mint a kosz. Meg természetesen ne legyen a földön mosószer, semmi amit nem vehet a szájába. Az alsó szekrényeket, polcokat, áramot már írták. Meg amikor megtanul felállni, egy ideig a játékaira is figyelni kell hogy mire eshet rá.
2018. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2018. aug. 18. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Érdemes a terítőket is elpakolni, mert pikk pakk a fejére ránt mindent az asztalról. Ha van lépcső rácsot rakni rá. Virágokat is magasabbra tenni. Konyhában elérhető szinten csak műanyag edények és konyharuhák vannak. Hűtőmágneseket, főleg ha apróbbak vagy a mágnes kisebb rajtuk fentebb rakni. Vegyszereket magasra pakolni.

Ja nálunk még fontos volt. Könyveket magasabbra rakni. Mindent megeszik a fiam ami papír.

2018. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tapasztalt apuka vagyok, remélem nem sértődsz meg, hogy én is írok, de általában a konnektorok és a szekrények, ahol nem akarod, hogy turkáljon. Ezer féle szekrényzár van, én azokat szeretem amelyikek bent vannak.

Amúgy meg MINDENT megtalál ami a padlótól 1 méterre van, olyan dolgokat is, amiket már 2 éve elveszítettél.


Alaposan menjetek végig és nézzetek meg minden egyes kicsi sarkot ahova csak nyúlkálhat

2018. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mar elore felek ☹️☹️

Koszonom szepen

2018. aug. 23. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!