Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köldökcsonk ha leesik ti...

Köldökcsonk ha leesik ti hogyan, mivel ápoljátok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem különösebben kell utánna piszkálni. De ha nagyon akarsz, egy kis sebhintőport szórhatsz rá :-)
2016. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan úgy alkohollal, mint előtte, egészen addig, amíg nedvedzik. Porokat NEM SZABAD rátenni, mert a váladékkal együtt összeáll és olyan lesz, mint a beton, ezt nekünk sebészeten mondták.
2016. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sebhintőport pláne ne tegyél rá mivel annak nem is lenne szabad bőrrel érintkeznie. Szárító hatása van. Alkoholt tegyél fültisztító pálcikára és azzal törölgesd ki neki ameddig nedvedzik.
2016. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, doktornő is azt mondta h ne hintőporozzam mert csak össze áll/csomosodik ott neki..


Szóval amíg váladékozik addig kell alkohollal le kezelni?! És napi hányszor érdemes??

2016. ápr. 19. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk pont az ellenkezője, gyerekorvos és védőnő is hintőport mond, azt is használtam mindkettő lányomnál. Szárítja, és igen, trutymósodik, de simán ki kell törölni gézzel vagy fültisztítós pálcikával és kész, ha tiszta, utána megint porozni. Csonk leesés után kb 3 nap és kész. De van, ahol sem alkoholt sem port nem használnak
2016. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálunk is sebhintőport ajánlottak szaliciles alkoholos áttörlés után a csonk ápolására.

miután a köldökcsonk leesett, én már nem foglalkoztam különösebben vele.

2016. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta alkohollal de bőven elég már napi 1x.
2016. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!