Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik nevek tetszenek...

Nektek melyik nevek tetszenek illetve melyiket adnátok is?

Figyelt kérdés

Jelenleg a babaprojekten vagyunk a párommal, első baba lesz!

Kifejezettem egyikünknek sincs kedvenc neve, de mivel már a gyerekvállalásnál járunk összeírtuk a mi közös listánkat. Abban szeretenénk kérni a segítségeteket, hogy nektek ezek a nevek közül melyikek tetszenek és melyiket adnátok esetleg a miértje is érdekelne!


Lány neveink: Alíz, Auróra, Dália, Elena, Emma, Flóra, Heléna, Izabella, Janka, Kinga, Léna, Lotti, Lujza, Natasa, Olívia, Rebeka, Szófia, Viola, Zita és Zsófia


Fiú neveink: Bálint, Botond, Dénes, Félix, Kristóf, Lóránd, Marcell, Noel, Nimród, Olivér, Vendel, Vince, Zalán és Zsigmond


(Tudom hogy sok féle mármint hogy hagyományosak meg különlegesek is vannak köztük de ezek tetszenek!)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. aug. 24. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Tetszik: Auróra, Emma, Léna, Bálint Zalán, Izabella, Janka,Léna, Zsófia,Kristóf


tetszik és adnám is: Heléna, Alíz, Kinga, Lujza, Zita,Viola Natasa, Olívia Rebeka, Dénes, Lóránd, Marcell, Zsignond, Vince


Nem tetszik és sosem adnám: Dália, Elena, Emma, Flóra, Szófia, Botond, Félix, Noel, Nimród, Olivér, Vendel

2018. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel ráertek, majd ha teherbe esel.


Hogy válaszoljak a kérdésedre, amik nekem tetszenek: Emma, Flóra, Janka, Lujza, Olívia, Rebeka. Ezt mind adnám is.

Fiú nevek közül az Olivért és Zalánt adnám.

2018. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Emma, Kinga, Lujza, Botond, Zsigmond tetszik.
2018. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Adnám: Flóra, Izabella, Léna, Lujza, Olívia, Zsófia, Bálint, Kristóf, Marcell, Olivér, Zalán.
2018. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lány nevek:

- Lénát, Lottit adtam

- listán volt a Natasa, Zsófia, Zita, Olívia, adtuk volna

- nekem ezeken kívül tetzett még az Izabella


Fiú nevek közül mindegyik jó és vállalható.

2018. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Nekem ezek tetszenek:

Lány: Elena, Heléna, Léna, Szófia

Fiú : ezek közül csak a Noel

2018. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, Szófián, Elenán és Noelen kívül mind vállalható
2018. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Alíz, Auróra, Kinga, Janka, Léna, Lotti, Olívia tetszik. Nem adnám egyiket sem, mert nem a kedvenceim, de ettől függetlenül szépek.


Botond, Nimród, Zalán tetszik. Mindhárom listás volt. A Nimród nem tetszett a férjemnek, nekem nagy kedvencem tizenéve. A Botondnál maradtunk, nem bántuk meg a választást.

2018. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tetszik és adnám: Olívia, Viola, Olivér, Marcell


Tetszik, de nem adnám: Lotti, Natasa, Szófia, Zsófia, Félix, Noel


Nem tetszik, nem adnám: Auróra, Elena, Emma, Heléna, Izabella, Janka, Kinga, Lujza, Bálint, Botond, Dénes, Lóránd, Nimród, Vendel, Vince, Zsigmond


Átlagos, valószínűleg nem adnám: Alíz, Dália, Flóra, Léna, Rebeka, Zita, Kristóf, Zalán

2018. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem rossz nevek :)

Amiket adnék is: Alíz, Natasa, Zita illetve a fiúnevek közül Marcell, Vince

2018. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!