Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 33 hetes leszek holnap megyek...

33 hetes leszek holnap megyek választott gyerekorvoshoz. Felírja nekem a dolgokat receptre? Pl:Tápszer fürdetőkrém stb.

Figyelt kérdés
Már nem órás hassal fogok mászkálni ezért még most le akarom tudni ezeket.Tápszert tartalékként vagy pótlásnak ha kevés a tej mielőtt ezalatt a kérdés alatt "vallásháború" indulna meg. :D Illetve még az lenne a kérdésem hogy ugye a receptekhez a baba neve is kell illetve gondolom a gyerekorvosnak is be kell írnia valamit névnek szóval azt is fogja kérdezni mi lesz a neve a kicsinek?
2018. aug. 29. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem írnak fel előre. Tápszer receptet a kórházban adnak hazamenéskor, de azt is a te nevedre, mivel a gyereknek még nincs TAJ száma.
2018. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

😋

Azt hitted, ez így működik?

Egy meg sem született gyereknek semmit nem írnak fel.

2018. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk felírták előre az alkoholt, k vitamint, szem és orrcseppet meg ilyesmiket. A név rublikába a vezetéknév került, a tajszámhoz az én tajszámom. Szül dátumot és keresztnevet mi írtuk rá kiváltás előtt.

Tápszer receptet nem kaptunk hisz tápszert recept nélkül is lehet venni. Ha annyira szükséges megoldható, míg el jutsz az orvoshoz.

2018. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üres receptet kaptam, nekem kellett kitölteni miután megszületett a baba. Előtte nem lehet kiváltani, hiszen rá kell írni a születés dátumát is.
2018. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!