Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magán gyerekorvoshoz viszem a...

Magán gyerekorvoshoz viszem a kicsiket, szerintetek okkal?

Figyelt kérdés
Szerencsére nincs rá szükség sokszor(van egy 3 hónaposom illetve egy két évesem,kislányok))akkor is csak takony-köhögés stb.Legelőször rendes rendelésen voltam a naggyal,de kb.3 órát vártunk(ez még ok rengetegen vannak csak nehéz egy beteg kicsivel)rettenettesen flegmák vtak:anyuka,nincs jobb dolga,mint rohangálni ide egy pici náthával(na a gyerek levegőt alig kapott,és hányt)nagyon rossz volt,a romák soron kívül bementek a rendelőbe(nem is súlyos bajjal v pici babával mert még az érthető)na én azóta ha kell nagy ritkán a 30kmre lévő magángyermekorvoshoz járok vele ha kell,itt nagyon elégedett vagyok,nem bánom inkább elautózok odáig.itt kedvesek,nem hajtanak el,kevesen vannak.egy vizsgálat 3000 sztem megéri de a férjemnek minden baja h miért nem jó a sima rendelő,ne urizáljak(am ott is elvárják a pénzt,nem mind1?)kószi:24 éves két gyerek anyja
2014. máj. 20. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, még egyszer sem voltam vele a rendelőben. Szerencsére nem beteges, de ha bármi van vagy csak oltást kap, akkor is kijön a doktornőnk. 4000 forint egy alkalom. Nekünk ez megéri és nem érdekel, hogy más szerint okkal vagy ok nélkül tesszük ezt. Ha neked így jó és megengedhetitek magatoknak, akkor csináld így.
2014. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem mindig fel kellett vinni oltásra :(nem volt ilyen h a doki kijöjjön pénzért pedig mennyivel jobb lett vna
2014. máj. 20. 14:12
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van,nem ér annyit az a 3 e ft hogy 3 órát várj a beteg gyerekekkel...főleg ha nem sűrűn fordul ez elő!
2014. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is előre mennek a romák, mert mindig 8-an jönnek, nekik mindig nagy a baj. De tudod, inkább nem szólunk, mert inkább tűnjenek a fenébe, mint, hogy órákig velük kelljen a váróban ücsörögni. Utánuk mindig kiszól az asszisztens, hogy egy kis türelmet! :) Ilyenkor lefertőtlenítenek mindent és kicsit kiszellőztetnek, aztán folytatódik a rendelés.

Ami gondot látok csak, az, az, hogy nem túl kedves a gyerekorvosotok. Ha nincs másik, akihez át lehetne menni és ki tudjátok gazdálkodni a 3000 Ft vizit díjat, akkor járjatok magánba.

2014. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hálistennek ki tudjuk gazdálkodni és még csak 2x kellett menni(1x a nagy volt köhögős 1x meg a pici lett a tápszertől,amit szintén a sima gyerekorvos írt.meg ugye az ominózus eset amit leírtam.Én sajnálom a beteg roma kisgyermeket ugyanúgy mint a nem romát hisz gyermekek.de a szülők,ott hangoskodnak,kiabálnak a gyerekeik szintén,földre hullatják a chipset csokit,és a nagy gyerekekkel is tolakodnak a 9-10 évessel aki vígan van,csak kontrollra jöttek,de "megyen a busz"(de még 2 óra múlva a városban járkálnak
2014. máj. 20. 14:22
 6/11 A kérdező kommentje:
nincsen másik ebben a városban.A 30kmre lévő magánból hamarabb hazajutok mint innen :)csak a férjem meg van áldva mennyi a benzin meg a díj az orvosnak
2014. máj. 20. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
En sem voltam meg a rendeloben, 3 eves a nagyobbik gyerekem. Hazhoz kijon az orvos, ill. maganrendelobe megyunk, ha kell.
2014. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nos én nem tudom nálunk nem jön ki gyerekorvos főleg nem oltásra.mindenkinek kimegy csak itt nem szinte :(köszi a válaszokat,látom nem felháborító annyira nektek a magán gyerekdoki mint a férjemnek
2014. máj. 20. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nálunk is ilyen lenne a rendelés valószínűleg én is keresnék egy magán gyerekorvost. Jobb esetben ritkán kell vinni a gyerekeket, így nekem is megérné 3000ft-ért, pedig nem úszunk a pénzben.

Nekem egyszer kellett vinnem a kisfiamat eddig orvoshoz, most 14 hós, 11 hósan begyulladt a füle, azért mentünk. Fél órát vártunk, amennyire lehetett előrébb vettek minket. Az orvosunk kedves, aranyos, segítőkész, úgyhogy én nem panaszkodhatom.

2014. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát mi sem úszunk a pénzben de inkább erre áldozok ha muszáj.nem mennék ha az orvos ill.asszisztens kedves lenne és nem lennének milliárdan(bár erről senki se tehet-
2014. máj. 20. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!