Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája 7 hónapos, de még csak gyakorolja a kúszást?

Figyelt kérdés

Mostanság már majdnem mindenki babája 7 hónaposan már ül,mászik,megy.

Bosszant,mert nekem még csak gyakorolgatja a kúszást meg forog.


2018. aug. 30. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nálam is így volt. De hirtelen megindult. 8honapos és nem csak gyorsan kúszik hanem már bennünk felkapaszkodva áll is. Ne siettesd, nincs lemaradva.
2018. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, 7 hónaposan még csak nem is kúszott, a forgásnál tartott.

És?

Attól még mindent megtanult, csak lassabban, de határon belül. Kúszásnak példának okáért 10 hónap a (végső) határa.

2018. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos,forog és gyakorolja a felülést de még a kuszni nemigen akar.
2018. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem félnék, olyan hihetetlen gyorsan változnak a babák. Miénk még csak 5 hónapos, én is paráztam, hogy még nem fordul át, kicsit gyakoroltam vele és egyszercsak ráérzett, segítséggel átment maga, másnap elsőnek sikerült magától és harmad napra megállás nélkül annyit forgolódott, hogy pelenkázni nem lehetett, mert ahogy nem fogtad le, forgott át. És ez 3 nap alatt.


Egyszer a tied rájön, hogyan kell kúszni és jövő héten már az ágyad alól fogod kihalászni

2018. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A lányom már bőven állt 7 hónaposan, viszont! Nála egy hónap alatt lezajlott minden a “néha átfordul”-tól az “áll és lépeget”-ig. 1 nappal 6 hónapos kora előtt elkezdett kúszni, 6 napra rá mászott, 1 hét múlva felült, még egy hét múlva már állt és egyből lépegetett. 😊 Nem biztos, hogy összességében le lesz maradva, aki később kezd mondjuk kúszni, mert simán lehet, hogy ő is így pár hét alatt ledarálja a dolgokat. 😊 Nem lóverseny!
2018. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Már csak azért se, 5-ös, mert nem biztos hogy az a gyerek jár jól, aki túl gyorsan bejárja a lépcsőfokokat. Azt tartják ideálisnak, ha minimum 4 hónapig kúszik+mászik összesen egy gyerek, mert a keresztezett mozgás a megfelelő idegrendszeri fejlődés alapja. A későbbi tanulási nehézségekkel küzdők jellemzően nem a lassú, hanem a túl gyors, azaz a tévesen ügyesnek nevezett, állomásokat átugró gyerekek közül kerülnek ki.
2018. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyakorolt pár hétig, majd majdnem 8 hónapos volt, mikor elkezdett kúszni. 2. baba, az első 6 hónaposan már mászott de igyekeztem nem aggódni. :) 8-9 hónapos korig ráér kúszni :)
2018. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk 8 hónapos és még leginkább csak forog és ül.


Általában szegénykém előre próbálna haladni, de abból 90%-ban hátra lesz és a tengelye körüli forgás.

2018. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislanyom 7 honapos,nem kuszik,maszik,es nem is ul meg.Minden iranyban szepen forog.Ha valamit megakar szerezni maganak, inkabb addig es ugy forog mig el nem eri :) Nem is latom rajta, hogy kuszni akarna.Es engem nem is zavar,szepen fejlodik es ha eljon az ido akkor kuszni is fog,volt olyan, hogy egyiknaprol a masikra fordult meg.Tudnak meglepetest okozni.En szerintem ne bosszantson es ne is erdekeljen, hogy ki mit tud mar.Ahany baba annyi fele.
2018. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!