Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babánk imád a nagykádba...

1 éves babánk imád a nagykádban pancsolni. Az a kedvence, ha hanyatt fekhet, és a füle is a víz alá kerül. Olyankor nagyokat mosolyog, és nevett a saját hangján. Nem kell félnünk a fülgyulladástól?

Figyelt kérdés
Babaúszáson sose volt gond, és a gyermekorvos szerint is hagyhatjuk nyugodtan. Viszont volt olyan kismama, aki szerint nem lenne szabad, hogy víz menjen a fülébe, mert az ő kislány füle pont ettől gyulladt be. Nem szeretnék felelőtlen lenni. Szerintetek?
2010. jún. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert megszokja.Soha nem lesz gondja.Az enyém is imádta.
2010. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az én kisfiam füle is begyullad,ha úgy víz éri.
2010. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is vigyázni kell. Mi is nagy hévvel fürdünk, és már egyszer volt fülgyulladásunk is, mert nagyon felázott a dobhártyája.
2010. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt gond még soha azzal, hogy víz ment a fülébe. Nekem mindig mondogatták, hogy vigyázz, mert víz megy a fülébe..... Én nem igazán féltettem tőle, mert nem ment bele olyan sok, meg nem volt a füle sokáig a víz alatt. Szóval szerintem, ha eddig nem volt gondotok ezzel akkor, most se lesz, csak tényleg ne legyen nagyon sokáig benne.
2010. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eddig nem volt probléma, remélem ezután sem lesz. Persze túl sokat azért nem hagyjuk búvárkodni! :)
2010. jún. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!