Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fejlesztő játékot...

Milyen fejlesztő játékot vegyek a 2,5 hós babámnak, ha még nem igen fog meg dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Várjál még pár hetet,és csak úgy fog kapaszkodni.Még kicsike......Mutogass neki színes anyagokat,csörgöt....
2010. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más ütemben fejlődik.Szerintem nincs szükség fejlesztő dolgokra,nincs elkésve sehonnan
2010. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleinte az én babámnak a fölé akasztott zenélő boci tetszett, utána meg a lógó figurák, amiket le lehetett csapkodni lassan lassan :)
2010. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most az érzékszervein keresztül "fejlesztheted" legjobban. Leginkább látás, hallás, tapintás útján. Mutass neki színes dolgokat (színes lufik, mozgó függők, kendők, fények). Hallgassatok halk, ritmusos zenét, énekelj neki sokat, érdeklődik a csörgők és egyéb hangot adó játékok, tárgyak iránt. Kezébe tehetsz különféle tárgyakat, amiket meg tud fogni, de nem sérti meg vele magát. A tárgyak formájából, állagából, hőmérsékletéből sok tulajdonságot megtanulhat.
2010. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Van a kiságya fölött ilyen zenélő forgó az leköti a figyelmét, meg a fejvédő is amin maci meg betűk vannak, de még nem nyúl feléjük csak nézi.

Ha kezébe adok valamit az jobb esetben elengedi, rosszabb esetben bele se tudom tenni a kezébe. Állandóan ökölbe van a keze.

2010. jún. 22. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!