Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves kislányomnak letapadt...

Két éves kislányomnak letapadtak a nagyajkai, akinek volt ilyen válaszolna pár kérdésre?

Figyelt kérdés

A kislányom két hétig anyósomnál nyaralt,mert költöztünk. Direkt megmutattam neki,hogyan törölje meg a punciját,hogyan kell kenni a popsiját,hogyan fürdesse. Vett sudocremet,megtiltottam,hogy használja. Tegnap este hoztuk haza,fürdés után vettem észre,hogy mi a helyzet.

Jövőhéten megyünk a kétéves státuszra a gyerekorvoshoz,addig tudok tenni valamit?

Mindenképp szteroidos krémet fog kapni? Azt hallottam,hogy csíp.

Mennyi idő mire rendbejön?


2018. szept. 3. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
letapadt, vagy össze? előbbiről nem hallottam, utóbbi nálunk is volt, a doktornő szétválasztotta, nem kellett szteroidos semmi, csak betadinnal javasolta a kenést. Mi azóta nem is használunk popsikrémet, mégis visszatérő a probléma.. mi is most megyük a 2 éves státuszra, meg fogom kérdezni én is, hogy mi a teendő.
2018. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Rosszul írtam... Szóval a kisajka tapadt a nagyajkához. Az egyik oldal csak picit,a másik majdnem teljesen.
2018. szept. 3. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is letapadt. Az orvos nem választotta szét, és kenőcsöt sem kaptunk rá, mert szétválasztás után úgyis újra letapadna. Jelenleg ez a protokoll. A serdülőkori hormonális változások hatására majd megduzzad és szétválik állítólag.
2018. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!