Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell gyerekorvost...

Mikor kell gyerekorvost választani? Mikor kell elmennem hozzá, hogy oda szeretnénk majd járni?

Figyelt kérdés
Két hónap múlva szülök. Előtte is fel lehet keresni? Vagy felesleges? Ugye a fürdetőt popsikrémet, esetleg tápszert ő írja fel..de mikor? Nálunk a kórházba valószínű hogy mindent vinni kell majd, egy darab zsepit se tudnak adni. Szóval addigra ezeknek a dolgoknak is meg kellene lenni.

#baba #kórház #recept #gyerekorvos #orvos újszülött
2018. szept. 3. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel kell keresni,hiszen az első napokban a hazajövetel után,ki kell mennie a babához. Ha ő a körzetes,akkor a védőnő értesíti mindenről,de ha nem,akkor minél előbb keresd fel,mert nem 100%,hogy tudja vàllalni.
2018. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32. hétig, nekem bele volt írva a kiskönyvbe.
2018. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Benne van a kiskönyvben, 34. hétig kell megkeresni a választott orvost.

Én a körzetest választottam, de így is felhívtam hogy találkozzunk.

Receptet nem írt, hisz nem tudja kinek. A popsi krémet és a fürdetőt is meg tudod venni a nélkül csak drágább.


Belepecsételt a kiskönyvbe, elmondta ha hazamentünk első rendelős nap hívjam fel az asszisztenst, diktáljam be a dolgokat meg hogy szeretnék e popsi krém meg fürdető receptet vagy kell e tápszer. Aztán kijön és hozza magával megírva.


Kb ennyi volt, meg a köldökcsonk ápolásra mondta, hogy azzal folytassam amivel a kórházban kezelik. Octeniseptet mondtak ott felkészítőn, de van ahol alkohollal van ahol betadinnal csinálják. Kb ennyi volt az egész.

2018. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Receptet nem írt, hisz nem tudja kinek."


Tudott volna kinek. Az anya taj számából lehet képezni 1 szám megváltoztatásával a baba ideiglenes taj-számát, amire minden felírható.

2018. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk ezt a védőnő intézte, már nem is tudom, mikor. Az utolsó hónapot a kórházban töltöttem, talán akkortájt. Megbeszéltük, kérdezte, hogy hova, kihez szeretnénk, aztán amikor mentünk haza, ő szólt a gyerekorvosnak és ő adta meg a számunkat, hogy hogyan ér el, hogy mikor jönne megnézni a babát.


Amíg nincs baba, nem tudnak neki semmit felírni! és amíg kórházban van, addig sem! popsikrémet, fürdetőt, tápszert hazaadáskor írnak fel a kórházban, illetve majd később a gyerekorvos.

2018. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!