Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha folyik a gyerkőc orra...

Ha folyik a gyerkőc orra (szerintem fogzástól, éjjel kezdődött), akkor megkapja szerintetek a 18. havi oltást? Ma megyünk.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 22. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kapja meg,de ha az orvos erőltetné, sem engedném, mert lehet bármitől az orrfolyás, és a legtöbb oltási szövődmény nem egészséges gyereknek beadottnál jön elő.

Szóval én csúsztatnám egy hetet, addigra kiderül az orrfolyás oka is, és nem is lesztek elkésve vele.

2010. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi dokink nagyon mérges lenne, ha a tanácsadásra elvinném taknyosan, betegen. A pici újszülöttek közé. Így én alapból csúsztatnám.
2010. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket előtte, azt mondták, ha nem lázas, vigyem le. Végül az oltást is megkapta.

Nem beteg, az orvos szerint is a fogzástól folyik picit az orra.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!