Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos fiamnak keverhetek...

6,5 hónapos fiamnak keverhetek kakaót a tápszerébe? Már több fajtát kiprobáltunk és már egyiket sem akaja megenni este az ízesítettet sem!

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem raknék bele, esetleg karobport, de lehet, azt se. Estére meg pláne nem raknék, csak felpörgetné.
2010. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem az első válaszoló okai miatt főként. Plusz még olyan pici, semmi szüksége a kakaóra, inkább ártana az egészségének, mint használna, független attól, hogy ízlik -e neki vagy sem.
2010. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én tennék. Felpörgetné? A kakaó? AMikor az pont hogy laktatja mivel kalóriadús, de mindegy. Ha úgy megeszi tegyél bele, nem egyből fekete színűre kell csinálni ahogy azt itt gondolják.
2010. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél bele neki nádcukrot. A kakaó majd egy éven felül mehet neki.
2010. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerös a helyzet :-)

Èn u.ilyen okbòl vezettem be nàla a vacsit, mert ha fejre àlltam sem itta meg a tàpszert. Igy vacsi - tejpèp, kb 7 hòs koràtòl. Hozzàtàplàlt 4,5 hòs koràtòl.

Kitartàst neked! ;-)

2010. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem ugy gondoltam hogy feketére csinálom neki hanem csak egy kicsit raknék bele hogy ize legyen.De látom nagyon megoszlanak a vélemények,ugyhogy lehet megkérdezem a védőnőt! :)

2010. nov. 9. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se rakj bele neki még kakaót. Hanem tedd el a tápszert 2 hétre a szekrény mélyére (hogy Téged ne idegesítsen:D), és adj neki vacsira tejpépet, utána meg kapjon vizet inni. Sztrájkol...

2 hét után vedd elő a tápszert, és nagy eséllyel úgy fogja inni, mint a huzat:)


Mi is jártunk már így, akkor 7 hónapos volt a fiam. Védőnő ajánlotta ezt a módszert, teljesen bevált.

2010. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!