Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól kaphat a...

Hány hónapos kortól kaphat a baba görög dinnyét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
~8-9 hónapos kortól kaphat görög-és sárgadinnyét is.
2011. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért csak olyan sokára?
2011. jún. 24. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert addig még pici a gyerek... De ha te mondjuk már 4 hónaposan hozzátápláltad, akkor 1 hónappal esetleg hamarabb... A hozzátáplálási táblázatok a normál, 6 hónapos kortól történő hozzátáplálás szerinti időket adják meg. Nem értem, különben, miért kell siettetni...
2011. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem,de miért csak 8-9 hónapos kortól adható a görög dinnye a babának van benne vmi allergiáló és ha igen,mi az?
2011. jún. 24. 16:09
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert csecsemő. Jó esetben 8-9 hónapig anyatejen él, ha ez nem lehetséges, akkor tápszeren, ami neki való, de a görögdinnye igazán ráér. Ráadásul abban nagyon sok hasznos anyag sincs, inkább cukros víz az egész...
2011. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

[link]

és igen!A dinnye 98%a víz, a többi gyümölcscukor... Persze, finom, meg minden, de teljesen fölösleges a kicsiknél a hozzátáplálást elsietni. dinnyét még egész életében ehet majd (persze, szezonban), de a most neki való anyatejet, tápszert csak most. ja! A dinnyeszezon majd augusztusban jön úgyis, úgyhogy a finom magyar dinnye még csak majd akkor jön.

2011. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm...Akkor most mit tegyek?A doktornő éppen ma javasolta,hogy négy hónaposomnak elkezdhetem a hozzátáplálást a szorulása miatt,narancslevet,dinnyelevet és még pépes kajaként,körtét és kivit ajánlott.Akkor nem kérdőjeleztem meg,de így nem adok neki dinnyelevet.
2011. jún. 24. 16:17
 8/15 anonim ***** válasza:
A dokinő kicsit fura... de ő tudja. én a dinnyét és a kivit még hanyagolnám, biztos nem ezekkel kezdeném a hozzátáplálást. Citrusokat is csak 1 éves kor fölött ajánlják, pont az allergia veszélye miatt..Szorulásra jó a Laevolac szirup (nem lehet hozzászokni, természetes dolog) vagy a cukros kamillatea..
2011. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos a lányom, védőnő már mondta,hogy adhatok neki
2011. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, de itt egy 4 hónaposról van szó!!!!
2011. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!