Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Robin névről?

Mit gondoltok a Robin névről?

Figyelt kérdés

36. héten járunk és úgy tűnt megtaláltuk a fiúnk nevét.

De pár napja azt érzem nem lesz a választott név jó és folyton felmerül a Robin névként.

Mit gondoltok? Hallgassak az ösztöneimre és Robin legyen?

Mi döntünk tudom jól. A Férjemnek is tetszik a Robin. Azt mondta, hogy ő is tudna ezzel a névvel élni, de a másikkal sincs baja. Vagyis döntsek én. 😄



2018. szept. 7. 08:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a két név jó. Amgúy érdekesség képpen nekem most eszembe jutott Marilyn Manson, és Marilyn Monroe :)
2018. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Hát Albert Flórián ne legyen, mert az már foglalt, a Fradi volt focistáját hívták így, biztos ismertétek ti is.

Az Alberthez illene talán Kálmán, Tamás, Botond, Zsolt, Vilmos - nekem ez a Robin név nem tetszik, nem magyar név, és egy magyar gyereknek legyen magyar neve.

2018. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem a vezetéknév Albert, hanem a másik lehetséges keresztnév..😩😅


Egyébként, ha már a 2 közül kell választani akkor szerintem is inkább a Robin...

2018. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Hood? :D

Az Albert sokkal jobb választás lenne.

2018. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

A Robin az női név angol területen. Furcsa, hogy magyarul meg fiúnév lett belőle.

Különben sem jó, ha magyar gyerek idegen nevet kap. Talán az Albert jobb, de abban meg talán sok a mássalhangzó.

2018. szept. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A Robin énszerintem unisex név. Mert van az Igy jártam anyátokkal, de van a Batman és Robin is. Meg ott a Hood is tényleg.
2018. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

*amúgy ami még nekem eszembe jutott, az a Ruben, meg a Rubina; csak iylen érdekesség képpen, de ezen nem unisexek


de pl Alex, Leslie, Jamie, Marilyn, Jo/Joe, Billie/Billy lehet fiú is lány is.

2018. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Robin❤
2018. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
Csupa magyar gyereknek való nevek, ugye?
2018. szept. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!