Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 8 hónapos baba ilyen...

Minden 8 hónapos baba ilyen eleven? Más is aggódik ennyit?

Figyelt kérdés
A kislányom holnapután lesz 9 hónapos, de már mászik, feláll, elenged mindent, egyedül áll, felmászik az ágyra, onnan pedig fejjel le. Nem győzök futni utána.Más is van így? Szinte futva mászik.Szerintem csecsemő korában túlzásba vittem a tornáztatását.
2010. jún. 22. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
igen ilyenek de sose futottam utánna volt egy szivacs ott ahol leszállt az ágyról.
2010. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor igen nagy darab szivacsot kellene leraknom az egész ágy körül.És a lépcsővel mit csináljak?Oda is felmászik.
2010. jún. 22. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a lépcsö aljára + a tetejére szereltetem kisajot amit bezárok így nem tud rajta mászkálni.
2010. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok!

az ágy köré pedig tegyél párnákat én azt csináltam hogy a párnákkal körbepekoltam és így ha esett is nem ütötte meg magát.

2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bevált köszönöm.
2010. júl. 14. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!