Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az esetben valószínűbb...

Ebben az esetben valószínűbb hogy kislány lesz?

Figyelt kérdés

14+5naposan voltam uh-án és akkor megkérdeztem a dokim hogy nem-e látja a nemét. 5perces keresgélés után azt mondta hogy kislánynak tűnik, és megis mutatta hogy abból gondolja hogy ott lent nem volt semmien fütyire utaló jel, hanem csak egy picike domborulat. Majd mondta hogy ne éljem bele magam, mert ő inkabb azt mondaná hogy nem lát kifiúra utaló jelet. Ebből következik hogy kislány ugye.😊

Aki volt hasonló helyzetben mi lett végül?

1hét múlva megyek újra uh-ra. Csak egyre izgatottabb vagyok ahogy közeledik az időpont. 😊



2018. szept. 10. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 hetesen mondták ezt, lány lett! :)
2018. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. hetin ugyanígy domborulat látszódott, azt mondta nem is tippelne mert ebből még mindkettő lehet. (lányom lett)
2018. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

13 hetesen lányt mondott a doki, de egyáltalán nem biztosra.

Végül a 18 hetes uhn már egyértelműen fiút látott és azóta is mindig fiú.

36 hkm

2018. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen talán lányt mondtak, 16 hetesen fiút, majd 20 hetesen is :)
2018. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊 Akkor igazából vagy bejön vagy nem. De talan picit nagyobb az esélye.


Nem tudom mennyire számit vagy jön be a kismama megerzése de kb 2honapos voltam amikor jött egy megérzés hogy kislány lesz és azóta is ezt érzem. Es kétszer azt is álmodtam hogy kislány lett

Meglatjuk mennyire jön be!!😊😊

2018. szept. 10. 20:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lányból könnyen lesz fiú az uh-n, azt szokták mondani.

Én is álmodtam, hogy kislányom lesz, és végig ezt éreztem. Fiam van.

2018. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Én végig nagyon lányt éreztem, fiú lett :D meg is lepődtem rendesen, de jó értelemben. Amúgy is fiút preferáltam volna első gyerekként :)
2018. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiút éreztem, többször is kisfiúról álmodtam de ez a gyerek itt a kiságyban igencsak lányos. :D
2018. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nalunk itt irorszagban meg se mondjak a korhazi ultrahangon a 20. Hetig nehogy betudd perelni oket amiert bevasaroltal es mas lett a neme. Igy en otthon elmentem 14+5 hetesen magan uh-ra ahol kislanyt mondtak 4-D felvetel alapjan. Ereztem az elejetol, hogy az lesz. 20. Heten azert izgultam es kivancsi vagyok az itteni orvos mit mond. Nem akart ugy fordulni, hogy lassuk kikuldtek setalni es meg egyek edeset mikor vissza hivtak csak azt lattuk, hogy terpeszt es kislany :D egy kis csokival es jeges kaveval eltudtam erni, hogy mutassa meg mi van a laba kozott. Bizok benne, hogy lany is maradt 😃

36+5 hkm (remelem hamarosan kibujik )

2018. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont fordítva volt, 12 hetes UH-h felkiáltott az orvosom, hogy ez fiú! Aztán nagy öröm, 20. hétig végig fiút látott majd azt mondta, hogy ez bizony 100% hogy lány lesz. Aztán még nagyobb lett az öröm de már alig mertem elhinni szülésig.


5 hónapos kislány anyukája :)

2018. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!