Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hagyja magát pelenkázni,...

Nem hagyja magát pelenkázni, mit csináljak? Nektek hagyja magát a gyereketek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Van olyan gyerek akit nem lehet lekötni érdekesnek ítélt dolgokkal.Pld az enyém is.Mikor mászni kezdett az már küzdősport volt.Kb 2 hónap alatt lecsengett most már ha énekelek akkor nyugiba marad(próbáltam előbb is akkor nem hatotta meg, talán most hallja milyen rettenet hamis:D)

Próbáld meg a tv-t.Valami jó kis reklám menjen hátha.Nálunk az volt 1 hétig az aduász.Aztán már az sem.Kitartás.Kinövi:)

2018. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem csak elforog, nem hagyja, hanem belém rúg.Olyankor lefogom a lábát, mérgesen nézek rá és mondom neki, hogy ezt nem!Mert az egy dolog, hogy nem akarja de a rugdosással még fájdalmat is okoz.15 hós kb. két hónapja kezdődött.Minden alkalom idegfeszítő remélem hamar kinövi.
2018. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta küzdünk szó szerint. Nem csak szökik, rúg és két kézzel tolja le magáról a pelenkát, de közben úgy ordít, mint akit nyúznak. Nekünk a bugyipelus se vált be. Nem tudom mekkora a babád, de ha már totyogós próbálj meg állva pelust cserélni, az most nálunk még egész viselhető ( persze nem a kakisat, bár azzal én gyakran viszem helyből a zuhany alá, ott legalább ha szét is keni könnyen lemosom)
2018. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen hagyja.
2019. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!