Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek egy 3 hónapos babának?

Mit vegyek egy 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Nővérem lánya. Messze laknak nagyon,de majd fogunk menni hozzájuk látogatóba. Nem tudom mit vegyek neki.
2018. szept. 17. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ajándékutalványt valami bababoltba vagy Rossmann Dm-be.
2018. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Én pelusnak v utalványnak örülnék a legjobban. A baba kaphat egy csörgőt v rágókát, lassan elkezd megfogni dolgokat, akkor hasznos lesz. 😊
2018. szept. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

A gyereknek? Semmit.


Vegyél a nővérednek valami kényeztetést. Megérdemli: kihordott, megszült és életben tart egy gyereket. Ő a hős a sztoriban.

2018. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VeDi84 ***** válasza:
62%
Ha a testvérem gyerekéről lenne szó, több mindent vennék. Csinálnêk egy csomagot, amibe tennék pelust, popsitörlőt, ruhácskát, és valami kis játékot, rágókát.
2018. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 ne dramatizáljuk már túl. Hős? 😂
2018. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Testvéredtől kellene érdeklődni.

Én nem szerettem, ha valaki pelenkát/popsitörlőt adott, mert tuti nem olyanokat használtunk. A törlőket megtartottam portörlésre, a pelenkák javát (amire érzékenyek voltak a gyerekeim) odaadtam a védőnőnek.

Kaptunk a rokonoktól Adamo hintát, utazóágyat, Fisher Price tanulóasztalkát-, kutyust, vonatot és sütifaló kincsesbödönt, leporelló könyveket, ezeket maximálisan kihasználjuk, és szeretik. Kutyából pl újat kapott a kicsi, annyira lestrapálta a nagy az elsőt. Pihenőszéket és játszószőnyeget max 6 hónapos korig használtuk, így azt 3 hónaposnak már nem vennék. Sok ruhát kaptunk, volt közte ami már kicsi volt, mikor hozták, és olyan nagyobb méretű is, amit pont nem tudtuk használni. Pl vastag kabátba nyáron nőtt bele a lányom. A fiam kapott óriás plüss macit, amire kb rá se nézett soha. A lányom imádja. Csörgőket mázsaszámra hordták, erre mindkettőnek megvolt az egyetlen kedvence, a többi nem érdekelte őket, hiába bohóckodtam velük. Habtapinak nagy hasznát vettük, mikor másztak, most a csúszda aljánál szolgál.

2018. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3

Nos, aki a testében hord egy emberi lényt, majd megszüli, majd táplálja, életben tartja, stb. az mind biológiailag, mind emberileg hősies cselekedet.


Röhögésre mi ad okot? Nincs gyereked még és nem is tudod, mit követel ez a terhes nő szervezetétől?

2018. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, 13 hónap korkülönbséggel. Soha, semmilyen negatívumot nem tapasztaltam emiatt és nem tartom magam hősnek. Csak egy anyának, aki alig várja a következő várandósságát, mert imádta az első kettőt és imádja azok eredményeit is.
2018. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Biológiailag és orvosilag ez egy hőstett, amekkora energiát igényel a kihordás-szülés, és amennyit kivesz az emberi testből.

Ezt kisebbíteni fölösleges.

2018. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hős vagy sem a kedves anyuka, akkor is taplóság üres kézzel köszönteni egy kis jövevényt, aki ráadásul a kérdező únokahúga.
2018. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!