Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Mik azok a...

Kedves Anyukák! Mik azok a dolgok, amiket a babátok születése előtt megvásároltatok, mert hasznosnak gondoltátok a babagondozáshoz, aztán mégsem vettétek hasznát, vagy csak az adott márka nem volt jó, nem szerette a baba, stb?

Figyelt kérdés
Babakelengye vásárlas előtt állunk és nem szeretnék a bőség zavarában eltévedni.Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 19. 15:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk az ágyra szerelhető zenélő körforgó sem vált be. Inkább sírt tőle, zavarta és marha idegesítő volt, mert ha felhúztuk, meg kellett várni, amíg lejár a zene, nem lehetett kikapcsolni. Később, amikor felállt, rángatta, jópárszor fejbe is verte vele magát.
2018. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó. Az én fiam imádta például a zenélő forgót, a játszószőnyeget, én csak a pelenkázó komódon pelenkáztam, hosszú évekig használtuk a bébiőrt, van akik ezeket írták feleslegesnek. Nekem a járóka volt felesleges, van aki napi szinten használja. Ezzel azt akarom mondani, hogy ebben nincs egyetemes igazság, mindenkinek ki kell tapasztalni.
2018. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Én a pihenőszékre reagálnék, hát mi nem tudom hogy lennénk meg nélküle! A legjobb dolog amit vettem. A babák elég hamar elkezdenek vízszintesben sírni, és amíg nem tud ülni, szerintem nagyon sok baba szereti. Meg abban kezdtük a hozzátáplálást, sőt a cumisüvegből is abban ülve isznak. De én olyat vettem, és most is csak olyat vennék ami 18 kg-ig jó, már kettő is van, mert még a két és fél évesem is imádja. Ami fölösleges szerintem a 3in1 babakocsi, a többség úgyis vesz utána sport babakocsit. Főleg drágát nem érdemes abból venni. Sterilizáló: én sterilizàló zacskót vettem, 5*20 alkalomra elég 1000 Ft-ért kb. Bőven elég, nem kell minden nap sterilizálni, és még a kórházi csomagba is könnyen befér.
2018. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem nagyon volt fölösleges dolog, amit vettünk.
2018. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
Cumisuvegmelegito, rengeteg draga ruha a kis meretekbol, 7-8 honap alatt hosszuujju vagy rovidujju polo, szines bodyk teli idoszakra ( a szines ujjatlan rugik alatt furan mutattak), kenguru, babahajkefe.
2018. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a baba körömvàgó nagyon furi. Túl vastag, szinte lehetetlen levàgni vele a körmét.

Mi amúgy nem vettünk felesleges dolgokat, mindent hasznàltunk, amit vettünk.

Túl sok ruha volt, az igaz, de inkább legyen, mint ne :)

Pelenkázón cserélem még mindig a pelusát (2,5 èves), és a zenèlő forgó hangjára alszik el mai napig.

Tényleg nem volt semmi felesleges, mondjuk nem is vettem extra vmiket.

2018. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

Baba fesu- az igazival konnyebb volt fesulni. Babaolaj, testapolo- soha nem hasznaltuk, en is utalok ilyen taknyokat kenegetni magamra, a babara se akartam. Soha nem is volt borpanasza.

Baba furdeto, babasampon: semmi direkt "baba" nem valt be, inkabb vettem isana meg balea hipoallergen termekeket.

Minden kuka/eladas volt, amit a szoptatashoz vettem, mert ugy dontottem h tapszeres lesz. Ezert nem erdemes ezeket elore megvenni.

Kaptam/vettem kb 1000 fele textilpelust, takarot, falvedot, racsvedot, pokrocot, 1 egesz szekreny megtelt vele, de kb mindig ugyanazt a par darabot hasznaltuk.

Maga a pelenkazo is csak foglalta a helyet, ugyanis inkabb leteritettem egy textilt a kanapera vagy szonyegre es megoldottuk ott.

Mar 2 eves. Biztos a minimalizmusra torekednek a kovetkezonel a konyvek, jatekok tekinteteben is. Rengeteg felesleges cuccunk van, felet nem szereti v nem hasznalja, sok helyet is foglal ez a sok minden.

2018. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

Járókàt sokan mondják plusz a játszószőnyeget mondjátok


Én imádom mondjeztőnem bettük, kölcsönkaptuk

Au igyanolyav szőnyeget emiatt meg is vettem,


Ami nem kell:

Túl sok ruha

Olyan rugi, amit teljesen le kell venni, amikor tisztába kell tenni, csak azért mert "cuki"

2018. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a szövött kendő volt felesleges, nyàri baba, pàr perc alatt összeizzadtunk, most meg màr túl nehéz a kendőhöz.

Vettem pàr hàlózsàkot, utàlja.

Amìg csak fekszik, addig a póló, kisruha, szoknya stb szìvás, a nyakàba gyűrődik az egész.

Kaptunk pár kord meg farmer nadràgot, vastag varrása miatt kényelmetlen.


Játszószőnyeget, pihenőszéket imádja.

2018. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk ami felesleges: szoptatós párna (Pedig 6 hónapja szoptatok), babahajkefe, pihenőszék.

A játszószőnyegèt még most is imádja, a zenélő forgót is, a baba körömvágó olló nekem bejött, 2 perc alatt levágom neki, egyelőre hagyja simán:)

2018. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!