Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor a baba 4 óránként...

Mikor a baba 4 óránként szopik azt kell mérni? Eddig igény szerint szokott de erről most le kell mondanunk.

Figyelt kérdés
6 hónapos 9 kg a doki szerint és mindenki szerint túlsúlyos a babám akki eddig csak anyates volt .Azt javasolta a Dr. ,hogy csak napi 4-5 étkezés legyen és 1 étkezést váltsak ki gyümölcs pürével .Szóval ha 4 óránként étterem akkor azt kell mérni vagy ilyenkorba már nem kell?
2018. szept. 21. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
ja igen eddig igény szerint szőlőt.
2018. szept. 21. 14:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szőlő hanem *szopott
2018. szept. 21. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg semmi gond nincs a babáddal, én folytatnám az igény szerinti szoptatást. Az én fiam 8700 gramm volt pontosan 6 hónaposan, most 10 hónapos és 9750 gramm. A gyerekorvosunk sosem mondta, hogy kövér és diétáztassam.
2018. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem kell aggódni. Az anyatejes túlsúlyos baba hamar leadja majd, mikor többet fog mozogni. A tápszeres baba elhízása jelenthet gondot. Ettől függetlenül kóstoltathatsz vele gyümölcspürét. 6 hónaposan el lehet kezdeni a hozzátáplálást. És... szerintem ne méregesd csak havonta ugyanakkor. Később már csökkenni fog ez a hízás, kb 300-400 grammra havonta.
2018. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom a gyerekorvosod valami 70 éves kőkorszaki szaki. Semmi gond nincs az igény szerint szoptatással, a gyerek az nem robot hogy mindig pont 4 óránként legyen éhes. Egyébként, most majd ahogy elkezdődik a hozzátáplálás , csökken az igényelt anyatej mennyisége is. Szerintem felesleges aggódnod és nem kell vakon követni amit egy valaki mond.

Miért nem a gyerekedben bízol, hanem egy vadidegenben? Ha a gyereked három óránként éhes, akkor ne egy vadidegen döntse már el hogy ne egyen. Attól függetlenül milyen iskolát végzett.

2018. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a sulyhoz hany centi a baba? Sorry, de angol a billentyuzet. Ez sem mindegy ugye...
2018. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
68cm
2018. szept. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!