Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetesen sárga (? ) a baba?

6 hetesen sárga (? ) a baba?

Figyelt kérdés

Csípőszűrésen ezt mondták, és vigyem vissza a háziorvoshoz.

Holnap visszaviszem, de amúgy látta párszor, meg a védőnő is, egyik se szólt ilyenről, őszintén megmondom, nekem sem tűnt fel (5 naposan voltunk emiatt kórházban, de azóta szépen gyarapszik, nem aluszékony már. 3660 grammal született, most kereken 5 kg, csak anyatejes.)

Valaki tapasztalt ilyet? Mi lehet a háttérben?



2018. szept. 24. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is még kicsit sárga volt 6 hetesen, de magától szépen elmúlt.
2018. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 2 hónapos koráig volt sárga. Élettani sárgaság. Semmi gond nincs vele. Az orvos és a védőnő is folyamatosan látta, én folyton izgultam, hogy gond van, de ők mindig nyugtattak, hogy ez csak élettani és el fog múlni. Igazuk volt.
2018. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem, nálunk sincs semmi gond, bár 10 napja látta a gyerekorvos utoljára, és ő semmi ilyet nem említett, ahogy a védőnő sem az 1 hós státuszon. Ezért is lepődtem meg, hogy most ezz mondták.
2018. szept. 24. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokáig sárga volt. A kórházban 2 napig volt kék fény alatt. kb 6-8 hét volt mire elmúlt.
2018. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viztosan anyatejes sárgaság ha nem aluszékony nincs baj .:)
2018. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb 2 hónapos koráig sárga volt picit, nem gond, főleg ha a gyerekorvos sem látja vészesnek.
2018. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapos koráig volt sárga! Halálra izgultam magam, pedig nyugtatott a gyerekorvos, hogy el fog múlni. Vittem is másik orvoshoz, kértem vérvételt, de ő is azt mondta ne aggódjak, el fog múlni, a bilirubin szintje sem volt vészesen magas. El is múlt, nekem is azt mondták, ha nem aluszékony és eszik rendesen, nincs gond. Anyatejes volt.
2018. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!